Android için Chrome’da kaydedilmiş şifrelere nasıl erişilir?

Android için Chrome'da kaydedilmiş şifrelere nasıl erişilir?

Android, dünya çapında iki milyardan fazla cihazda kullanılan en büyük akıllı telefon ekosistemidir. Google, TV’ler, Giyilebilirler ve diğer IoT cihazları için farklı Android sürümleri hazırladı.

Android’i uygun fiyatlı cihazlarla kullanılabilirliğinin dışında kullanmanın çeşitli avantajları vardır. Android cihazlardaki kullanışlı uygulamaların çoğu Google tarafından Fotoğraflar, Haritalar, Arama ve Chrome Tarayıcı olarak oluşturulmuştur. Tarayıcı arasında Google Chrome, Android, Windows ve Linux gibi öncelikle kullanılan tüm işletim sistemlerinde en çok kullanılan web tarayıcısıdır. Oysa Safari, macOS ve iOS işletim sistemlerinde yer almaktadır.

Bununla birlikte, bazı kullanıcılar Chrome tarayıcısında depolanan şifreleri aramakta zorlanır. Kullanıcıların, Android cihazlarda kaydedilmiş Chrome şifrelerine erişmesine olanak tanıyan bir rehber hazırladık.

Çoğu zaman, bu şifreler Stok Tarayıcıya veya büyük olasılıkla Chrome tarayıcıya kaydedilir. Şifreleri kaydetmenin yanı sıra, aynı hesabı kullanarak oturum açtığınız birden fazla cihazda senkronize etme özelliği de taşır.

Google Chrome kayıtlı şifreler nasıl görülür ?

Kayıtlı şifrelerinizi Google Chrome’da almak oldukça basittir. Aşağıdaki adımları takip et:

  1. Android akıllı telefonunuzdaki Chrome Tarayıcısını açın.
  2. Tarayıcının sağ üst köşesindeki üç noktaya ve Ayarlar’a dokunun.
  3. Şimdi, tarayıcıda bulunan tüm kayıtlı şifreleri görmek için şifreler seçeneğine dokunun.
  4. Kayıtlı tüm şifrelerinizi bulun, hatta çok fazla parola olup olmadığını da arayabilirsiniz.
  5. Onlara dokunun ve kimlik doğrulama PIN’ini girdikten sonra şifreyi öğrenin.

Google Chrome’da kaydedilmiş şifrelere başarıyla eriştiğinizi umuyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlar aracılığıyla bize bildirin.