Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Android OnePlus 5 ve OnePlus 5T için ikinci Android 10 beta bugün kullanıma...

OnePlus 5 ve OnePlus 5T için ikinci Android 10 beta bugün kullanıma sunuldu

Güncelleme, 1 Mayıs 2020 (03:30 ET):  Bugün, OnePlus , OnePlus 5 ve OnePlus 5T için Android 10 beta’nın biraz güncellenmiş bir sürümünü başlattı . Beklenen hata düzeltmeleri ve ayarlamalar ile birlikte geliyor, ancak Nisan 2020 Android güvenlik düzeltme ekini de içeriyor.

Aşağıdaki resmi değişiklik günlüğüne bakın:

sistem

  • Optimize edilmiş bölünmüş ekran çalışma deneyimi
  • Gelişmiş sistem kararlılığı ve sabit genel hatalar
  • Android güvenlik düzeltme eki 2020.04 olarak güncellendi

Zaten beta sürümünde olan bir OnePlus 5 / 5T’niz varsa, bunun için bir OTA bildirimi görmezsiniz – manuel olarak yüklemeniz gerekir. 

Şirket, Android 10 için betanın şu anda indirilebileceğini duyurmak için topluluk mesaj panosuna aldı ve her cihaz için paketler hazır. OnePlus, işletim sistemi gelecekte nihai bir forma girmeden önce kullanıcılardan geri bildirim arıyor.

Cihazlarına yüklü 5 / 5T için OBT oluşturmuş olan herkes, yedekleme yaptıktan sonra Android 10 beta’yı yüklemelidir, bu da beta sürümüne girmek için telefonlarındaki tüm verileri silmeleri gerektiği anlamına gelir.

Herhangi bir beta sürümünde olduğu gibi, bu sürüm tamamen kararlı olmayabilir, bu nedenle günlük kullanım sırasında ortaya çıkan sorunlar olabilir. Kullanıcılar birincil telefonlarına yüklemeden önce bunu aklından çıkarmamalıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar