Cumartesi, Ocak 23, 2021
Ana Sayfa Bilim Boyun ve Bel fıtıkları için Tedavi Yöntemleri

Boyun ve Bel fıtıkları için Tedavi Yöntemleri

Boyun ve bel fıtıkları günümüzde bir çok insanın baş ettiği hastalıkların başında gelmektedir. Bu rahatsızlıklara omuz, kalça, diz ve diğer kas isketlet sistemlerininde ağrıları eşlik ettiğinde uygulanan tedaviye kombine ağrı tedavasi denmektedir. Bu tedavi yöntemi kendini kanıtlamış tüm tedavi yöntemlerinin aynı anda uygulandığı şekildir. Ozonterapi, proloterapi, mezoterapi nöralterapi ve prp tedavileri kombine ağrı tedavisinde uygulanana başlıca tedavi yötemleridir.

Ülkemizde bir çok noktada kombine ağrı tedavisi uygulanmaktadır. Bu tedaviyi uygulattıran ve memnun kalan bir çok hastanın memnun kaldığı kuruluşların başında da Ankara ortopedi yer almaktadır. Ortopedi Ankara uzman ekip kadrosu ile tüm Türkiye’den hastalarına hizmet veren bir Fizik Tedavi ve Rehabiliyasyon merkezidir. Duruş bozukluğu, omurga eğriliği ve sporcu rehabilitasyonu konusunda kendini kanıtlamış olan rehabilitasyon merkezinin web sitesi üzerinden online randevu almak mümkündür. Web sitesi üzerinden canlı destek kısmından ulaşarak tüm tedavi yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uzun süreler geçmeyen bel, boyun ve diğer isketlet sistemindeki ağrılar erken teşhis ile ciddi hastalıklara yol açmadan tedavi edilmelidir. Aksi durumda uygulanacak fizik tedavi yöntemleri yeterli olmayabilir, bıçak altına yatmak zorunda kalabilirsiniz. Tüm tedavi yöntemleri ve uzman görüşleri için ortopediankara.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Nasıl olsa geçer demeyin, sağlığınızı önemseyin. Unutulmamalıdır ki; her şeyin başı sağlık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar