Pazar, Ocak 24, 2021
Ana Sayfa Mobil Apple AirPods Pro - AirPods - Jabra Elite Active 75t - Samsung Galaxy...

AirPods Pro – AirPods – Jabra Elite Active 75t – Samsung Galaxy Buds+

İşte muhteşem kablosuz kulaklıklar, inkar edemeyiz en iyileri. Birçok cihazda olduğu gibi, tüm kablosuz kulaklıklar aynı değildir, bu yüzden bugün satın alabileceğiniz en iyi gerçek kablosuz kulaklıkların bazılarını karşılaştırmaya karar verdik: Samsung Galaxy Buds +, AirPods Pro, ikinci nesil Apple AirPods ve Jabra Elite Active 75t. Bu karşılaştırma konfor, pil ömrü ve ses kalitesi gibi kategoriler arasında derinlemesine incelenir, ancak ayrıntılarla sizi sıkmak istemiyoruz. Sadece en önemli özelliklerini şöyle hızlı bir şekilde anlatalım.

Samsung Galaxy Buds+

Samsung Galaxy Buds+
Samsung Galaxy Buds+

İlk olarak Samsung’tan başlamak istedim. Samsung’un kablosuz kulaklıkları hiç şüphesiz muhteşem ses veriyor ve harika bir fiyata geliyor. Güvenli bir kulak oturuşa sahiptirler ve 11 saate kadar kullanım ömrü sunabilirler, bu da gezginler için idealdir. Ancak, telefon görüşmelerinde dokunmatik kontroller bazen hareketsiz kalabiliyor. Yine de, Samsung Galaxy Buds + bugün alabileceğiniz en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar arasında.

Aşağıda paylaşmış olduğum linklerden inceleyebilirsiniz;

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro
Apple AirPods Pro

Diğer bir kablosuz kulaklık bir Apple ürünü. Bir iPhone’unuz varsa, bunlar satın alabileceğiniz en iyi kablosuz kulaklıklar arasında ve aktif gürültü engellemesi olan sayılı kulaklıklar arasında. Konforludur ve net, dengeli ses veriyorken testlerimize göre arka plan seslerini gerçekten iyi filtreliyor. Apple ekosistemine mükemmel uyum sağlar ve Apple ürünleriyle çok iyi anlaşır. En büyük dezavantajı fiyatı; 250 dolar. 24 saatin üzerinde büyük birleşik pil ömrüne sahipler, fakat uzun bir yolculuk yapmak için yeterli olmayabilir çünkü 4,5 saat dayanıyorlar.

Aşağıda inceleme linklerini paylaştım;

Apple AirPods (2. nesil)

Apple AirPods (2. nesil)
Apple AirPods (2. nesil)

Bir iPhone’na sahipseniz, klasik AirPods 2020’de hala almaya değer. Güçlü ses kalitesine ve makul bir başlangıç ​​fiyatına sahip. Ayrıca listedeki en hafif çifttir ve bazı insanlar onları daha çok tercih edebilir. Özellikle kauçuk uçlu kulak içi kulaklıkların hayranı olmayanlar. Dezavantajları ise su direncinin olmaması ve kablosuz şarj kutusunun size ekstra maliyeti olması 🙁

Satın alma linkleri;

Jabra Elite Active 75t

Jabra Elite Active 75t
Jabra Elite Active 75t

Bu dört kulaklık arasında, bunlar “egzersiz için en iyi kablosuz kulaklıktır” diyebiliriz. Böyle söylememize neden olan sadece yüksek su direnci değil, aynı zamanda bu kulakiçi kulaklıklar kulağınızı oldukça iyi kavradığı için egzersiz sırasında konforlu bir kullanım sunuyor. Harika ses verme potansiyeline sahipler, ancak mümkün olan en iyi deneyimi elde etmek için ses ayarlarını manuel kendiniz ayarlamanız gerekebilir. Bu çift en iyi kombine pil ömrüne sahiptir; toplam 28 saat. Jabra Elite Active 75t, hem iPhone’lar hem de Android telefonlarla eşit derecede uyumludur.

Satın alabileceğiniz link;

BestBuy’dan Jabra Elite Active 75t (199,99 dolar)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar