Perşembe, Ocak 21, 2021
Ana Sayfa Donanım Logitech G513 Clicky satışa sunuldu

Logitech G513 Clicky satışa sunuldu

Yumuşak dokulu Logitech G513 Clicky

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Oyunun keyfini ve verimliliğini artırmak için temel ekipmanların ne denli önemli olduğunu artık herkes biliyor. Zira oyuncular her ne kadar yetenekli olsalar da, kaliteli ve ergonomik olmayan oyuncu ekipmanlarıyla istedikleri performansı gösteremeyebilirler. G513 Clicky’de tuş vuruş sesi en çok tercih edilen özelliklerin başında geliyor. Ayrıca LIGHTSYNC teknolojisi ve RGB aydınlatma sistemiyle ses ve ışıklandırmayı oyun ekranıyla senkronize ediyor.” açıklamasında bulundu.

Romer-G Clicky, hızlı ve akışkan tuş vuruşları ile oldukça dikkat çekiyor. Etkileyici parlak renk sunan Romer-G tuşları, standart mekanik tuşlardan daha dayanıklı bir tuş yapısına sahip.

Logitech G513 Clicky
Logitech G513 Clicky

45 gram düşük tuş basıncı ile anında tepki verebiliyor. Tuş aralığı 1.5 mm olan klavye, eşdeğerlerine göre %25 daha performanslı çalışıyor.

İnce ve yüksek dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Maksimum dayanıklılık için uçak sanayide kullanılan Al-5052 malzemesinden yapılmıştır. Entegre USB bağlantı noktası bulunmaktadır. Yumuşak bilek desteği, uzun süre oyun oynayanlara bir hayli çok konfor getirecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar