Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Donanım Sony, aktif gürültü iptali ile bir başka harika AirPods alternatifini daha tanıttı

Sony, aktif gürültü iptali ile bir başka harika AirPods alternatifini daha tanıttı

Sony’nin bu kapsamlı gerçek kablosuz ses serisinin en yeni eki, 31 Mayıs’ta piyasaya sürülecek olan siyah, mavi ve turuncu renklerde Amazon’da ön sipariş vermek için 199.99 dolara mal oluyor.

Resmi olarak bugün daha önce tanıtılan Sony WF-SP800N “spor kulaklıkları”, doğrudan 129.99 dolar WF-SP700N modelinin ayak izlerini takip ediyor. 

WF-SP800N gerçek kablosuz kulaklıklar , en iyi fitness dostu özelliklerin yanı sıra hem spor salonunda hem de ofiste büyük ölçüde fark edilmemesi gereken çok sportif olmayan bir tasarıma sahiptir. En iyisi, AirPods Pro ve WF-1000XM3’ten daha düşük bir fiyata aktif gürültü önleme (ANC) teknolojisine sahip olmanızdır. Ayrıca, IP55 suya dayanıklı ve 18 saate kadar sağlam pil ömrü.

Şarj kutusunu dikkate alırsak, tek bir şarjla 9 saat kesintisiz kullanıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Merak ediyorsanız, Powerbeats Pro sırasıyla 9 ve 24 saatlik pil ömrü oranlarına sahiptir. Ancak Sony WF-SP800N’deki gürültü önleme işlevini kapatırsanız, numaralar 13 ve 26’ya kadar çıkar saatlerce kesintisiz çalma süresi.

ANC özelliğinden bahsetmişken, bu havalı yeni gerçek kablosuz kulakiçi kulaklıkların, yeni bir ortam ve etkinliği kaldırmanıza gerek kalmadan ortam ses ayarlarınızı değiştirmeyi vaat ediyor. Adaptive Sound Control adlı bir teknolojiyle ortamınıza otomatik olarak uyum sağlayabileceğini bilmelisiniz.

Çevrenizdekilere bağlı kalırken mümkün olan en iyi dinleme deneyimini elde etmek için parmağınızı kullanın.
Sony WF-SP800N, ekstra bas işlevselliği ve sezgisel dokunmatik kontrollere de sahiptir.

Herhangi bir ortama güvenli ve rahat bir uyum için “yumuşak yastıklı ark destekçisi ve üç boyutlu kavisli tasarım” dan bahsediyoruz. Bir şey bize WF-1000XM3’ün daha iyi ses çıkarabileceğini ve belki de üstün bir ANC deneyimi sunabileceğini söylese de, 200 $ ‘lık kulaklıklar en azından kağıt üzerinde hem fitness hem de “profesyonel” dünyaların en iyisi gibi görünüyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar