Çarşamba, Nisan 7, 2021
Ana Sayfa Genel Audi ve Volkswagen'in sosyal mesafe mesajı!

Audi ve Volkswagen’in sosyal mesafe mesajı!

Audi ve Volkswagen gibi iki Dünya devi otomobil markası logolarını ayırarak sosyal mesafe mesajı verdi, detaylar haberimizde.

Son zamanlarda hepimizi yakından ilgilendiren ve hayatımıza kısıtlamalar getirmek zorunda kalan Covıd-19 salgınından etkilenen ülkelerden birisi de Almanya. Almanya’da da hızla yayılan bu virüsü durdurmak için, iki Alman devi marka Audi ve Volkswagen logolarını ayırarak sosyal mesafeni koru mesajını verdi.

Audi Logo

Geçtiğimiz günlerde Audi çeşitli sosyal medya hesaplarından sosyal mesafeni koru mesajı ile bir video yayınladı. Videoda Audi’nin logosundaki halkalar ayrılıyor ve altta bir mesaj çıkıyor. Türkiye hesabından yaptığı paylaşımda “MESAFEYİ KORUYALIM” yazıyor. Bu mesajı bir çok kullanıcı gördü, umarız bu mesaj ciddiye alınarak bir etki oluşturur.

Audi’nin bu paylaşımından sonra diğer bir Alman devi otomobil markası olan Volkswagen’da insanları teşvik amaçlı sosyal medya hesaplarından bir video paylaştı. Markanın baş harflerinden oluşan “V”, “W” harflerinden oluşan logo videoda ayrıldı. Bu video ile insanlara sosyal mesafelerini korumaları gerektiğini aktardılar. Böylesine büyük markaların yaptığı, anlamlı ve teşvik edici bu paylaşımlar insanlar üzerinde bir etki yapacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar