Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Genel Canon yazılımı EOS fotoğraf makinenizi web kamerasına dönüştürüyor!

Canon yazılımı EOS fotoğraf makinenizi web kamerasına dönüştürüyor!

Pandemi sırasında insanlar daha sık görüntülü sohbet etmeye başladılar. Kullanıcıların çoğu daha önce çok az kullandığı web kamerasını artık daha sık kullanıyor. Kullanıcılar web kameralarının yetersiz kaldığını da fark etmeye başladı.

Canon’da bu soruna bir çözüm getiriyor. Yeni piyasaya sürülen (DPRewiev) EOS Webcam Utility Beta, DSLR’leri ve aynasız kameraları Windows 10 kullanıcıları için USB web kameralarına dönüştürüyor.

Beta, Canon’un daha popüler değiştirilebilir lensli kameralarını içermesine rağmen şu anda yalnızca 25 kamerayı destekliyor. Bunlar arasında EOS Rebel serisi, EOS M200 gibi uygun fiyatlı makinelerde bulunuyor.

Bu konsept tamamen yeni değil. Twitch’te ve DSLR’leri kullanan diğer hizmetlerde, yayınlarının üretim kalitesini artırmak için birçok canlı yayıncıyı görüyorduk. Canon’un yardımcı programı bu yükseltmeyi sadece çok daha erişilebilir değil. Aynı zamanda daha geniş bir uygulama yelpazesine genişletiyor. Uyumlu bir donanıma sahipseniz ve dizüstü bilgisayarınıza yerleştirilmiş vasat kameradan daha güzel bir görünüm istiyorsanız bunu yapmanız mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar