Salı, Nisan 20, 2021
Ana Sayfa Genel Çöp Poşetlerinin Üretildiği Ölçüler Nelerdir?

Çöp Poşetlerinin Üretildiği Ölçüler Nelerdir?

Çöp poşetleri, çöp kovalarının boyutlarına göre çeşitli ölçülerde üretilmektedir. Bu ölçüler; küçük boy, orta boy, büyük boy ve battal boy olarak sıralanabilir. Battal boy çöp poşetleri genellikle endüstriyel alanlarda tercih edilmektedir. İşte Çöp poşeti ölçüleri ve kullanıldığı alanların ayrıntılı incelemesi.

  • Küçük Boy Çöp Poşeti: Küçük boy çöp poşetleri genelde 40×45 cm ebatlarında üretilmektedir. Bu çöp poşetlerini genelde çöpün tamamen dolmasını beklemeden günlük olarak atmak isteyen kişiler sıklıkla tercih etmektedir. Daha küçük ebatlardaki çöp kovaları için uygun boyutlara sahiptir.
  • Orta Boy Çöp Poşeti: Orta boy çöp poşetleri yaklaşık 55×60 cm ebatlarında üretilmektedir. Bu çöp poşetleri orta boydaki çöp kovaları için uygun ölçülere sahiptir. Küçük boydaki poşetler her gün atılması gerekirken orta boy poşetler 2 günde bir atılması yeterlidir.
  • Büyük Boy Çöp Poşeti: Büyük boy çöp poşetleri genelde 65×80 cm ebatlarında üretilmektedir. Bu boydaki poşetler büyük çöp kovaları için idealdir.
  • Battal Boy Çöp Poşeti: Battal boy çöp poşetleri 75×90 cm ebatlarındadır. Bu çöp poşetleri genelde ev dışı ortamlarda kullanılmaktadır.

İşte üretilen çöp boyutları yukarıdaki gibidir. Çöp torbalarının hem evde hem ev dışı ortamlarda sıklıkla tercih edilmesi uygun fiyatlar sunan marka arayışına itmektedir. Uygun fiyatlı çöp poşeti almak için toptan çöp poşeti satan firmalar önerilmektedir. Toptan çöp torbası almak için Nejat Plastik firmasının web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar