Çarşamba, Şubat 24, 2021
Ana Sayfa Genel Disney, karakter temalı yüz maske satışından 1 milyon dolar bağışlayacak!

Disney, karakter temalı yüz maske satışından 1 milyon dolar bağışlayacak!

Disney, ABD’de Pixar, Marvel ve Star Wars dahil olmak üzere çoklu evresinden karakterler içeren tıbbi olmayan yüz maskeleri sattığını açıkladı. Disney, insani yardım kuruluşu MedShare aracılığıyla yetersiz hizmet alan topluluklara bir milyon maske bağışlayacak ve 30 Eylül’e kadar ABD’deki maske satışlarından 1 milyon dolara kadar olan tüm kazançlar da MedShare’e gidecek.

Kumaştan yapılan bu maskeler Frozen’dan Anna ve Elsa’yı, Oyuncak Hikayesinden Woody ve Buzz’ı, Hulk’ı ve bir çok marvel temalı karakterlerin görüntüsünü içeriyor.

Disney Store ve shopDisney kıdemli başkan yardımcısı Edward Park yaptığı açıklamada, “Bunun aileler için zor bir zaman olduğunu ve her türlü maskeyi takmanın göz korkutucu olabileceğini biliyoruz. “Umudumuz, Disney’in en sevdiğimiz karakterlerden bazılarını içeren bez yüz maskelerinin, bizim için çok önemli olan ailelere, hayranlara ve topluluklara rahatlık sağlayacağıdır.” dedi.

Maskeler 19,99 $ karşılığında dörtlü paketler halinde geliyor. İimdi Disney’in çevrimiçi mağazasında ön sipariş için mevcut. Çocuk boyutları da dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda geliyor. ShopDisney sitesine göre, şirket maskelerin 15 Temmuz’a kadar hazır olmasını bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar