En İyi Netflix Filmleri: Nisan 2020’de İzlemeniz Gereken 10 Harika Film

En İyi Netflix Filmleri: Nisan 2020'de İzlemeniz Gereken 10 Harika Film

En iyi Netflix filmlerinin bu listesini seçerken, izlemek için harika bir şey bulmanızı kolaylaştırmak istedik. 

Burada, sinemanın her dalından özenle seçilmiş favoriler arasında bulunan en iyi 10 Netflix filmi bulacaksınız. Kolay göz atma için hepsini tek bir sayfada tuttuk. 

Yayınlanma tarihi itibariyle, şu anda izlemenizi öneririz Her zaman Netflix’in en iyi orijinal filmlerinin yanı sıra diğer stüdyolardan keyfini çıkarabileceğiniz klasikleri de sunacağız.

İşte En iyi 10 film;

Green Room

Tür:  Korku filmi

Kimin için?  Klas bir korku arayan herkes.

Bu, Blue Ruin yönetmeni Jeremy Saulnier’den izlemeniz gereken bu üst düzey kült korku filmi için inanılmaz bir öncül. Korkunç bir Patrick Stewart, Arrested Development’ın Alia Shawkat ve geç kalan büyük Anton Yelchin de dahil olmak üzere topluluk kadrosu müthiş. 

The Social Network

Tür:  Biyografik dram

Kimin için? Facebook kullanan herkes.

David Fincher’ın Facebook’un kuruluşu hakkındaki filmi, Ben Sorrich’in The Accidental Billionaires adlı kitabına dayanan Aaron Sorkin’in keskin bir senaryosuyla önemli bir film. Jesse Eisenberg, Mark Zuckerberg’i canlandırıyor ve sosyal medya ağının bir kolej projesinden şu anda olduğu para kazanma canavarına olan yolculuğunu izleyeceksiniz.Facebook nasıl mı kuruldu?

End of Watch

Tür:  Polis gerilim filmi

Kimin için? Dram sevenler , iki dost komedisi (son derece karanlık yerlere gidiyorlar)

Eğitim Günü yazarı David Ayer, kısmen belgesel olarak çerçevelenen bu dost polis draması için büyük beğeni topladı. Bu arkadaşlar Jake Gyllenhaal ve Michael Peña tarafından canlandırılıyor ve dostlukları geleneksel olarak erkeksi ama aynı zamanda sağlıklı. İzlemeye değer.

The Master

Tür: Dram

Kimin için? En iyi kariyer performanslarını görmek ister misiniz? Bu filmi izle.

Paul Thomas Anderson, kıskanılacak başyapıtlarla göz kamaştırıyor. Phantom Thread ile kuşağının en iyi film yapımcısı.Filmi izlemeyi bitirdiğinizde , Phoenix’in tüm film boyunca işlediği teori kafanızı kurcalayacak 🙂

GoodFellas

Tür:  Suç Gerilim

Kimin için? Mafya filmlerinin hayranları.

GoodFellas, Tommy DeVito rolünde Joe Pesci’nin ikonik, sarsılmaz bir performansına sahiptir ve Robert De Niro ile birlikte film birçok açıdan yıldız olmuştur. Rockstar Games’in onu GTA: Vice City’deki baş karakterin sesi olarak almasına şaşmamalı. 

Solo: A Star Wars Story

Tür:  Bilimkurgu

Kimin için? Saçmalara karşı yüksek toleranslı Star Wars hayranları.

Donald Glover’dan Lando Calrissian harika bir yaratım ve Alden Ehrenreich’in Han’ın kapak versiyonu oldukça inandırıcı. Skywalker’ın Yükselişi’nin ardından Solo çok kötü görünmüyor. Bu Star Wars film, hikaye tamamen gereksiz olsa da müthiş eğlencelidir.

Snowpiercer

Tür: Kıyamet Sonrası Drama

Kimin için? Kötümserler.  

Bong Joon Ho’nun İngilizce dili çıkışı, iklim değişikliğinin tahrip ettiği buz kaplı bir dünyada insanlığın son kurtulanlarını taşıyan bir trende geçiyor. Yönetmenin Oscar ödüllü Paraziti gibi, Snowpiercer de sınıf bölünmesi, trenin önündeki zenginler ve korkunç koşullar altında arkada yaşayan fakirlerle ilgilidir. 

Okja

Tür: Macera , Dram

Kimin için? Hayvanseverler.

Bong Joon Ho’nun En İyi Film ödüllü Parazitinden memnun kaldıysanız (ve yukarıda tartışılan Snowpiercer’ı izlediyseniz), şimdiye kadarki en iyi Netflix orijinallerinden biri olan son filmi Okja’ya göz atmak isteyebilirsiniz.

Blade Runner: The Final Cut

Tür: Bilimkurgu

Kimin için? Cyberpunk hayranları.

Bu ay Netflix’te yeni olan Blade Runner yapılmış en iyi filmlerden biri. Ridley Scott’ın yakın gelecekteki Los Angeles’ta replike adı verilen bir grup yasadışı yapay insan, hayatlarının son kullanma tarihlerini uzatmayı umarak Dünya’ya gelir. 

MoonLight

Tür: Dram

Kimin için? Bağımsız sinema hayranları

Parazit’ten önce En İyi Film Oscar’ını kazanan son harika film olan Moonlight, bir çocuğun inanılmaz zor bir yaşamın üç aşamasından geçişini gösteriyor: çocukluk, gençlik yılları ve yetişkinlik.