Pazartesi, Ocak 18, 2021
Ana Sayfa Genel Google Fi veri sınırını 30GB'a çıkarıyor!

Google Fi veri sınırını 30GB’a çıkarıyor!

Google Fi esnek plan kullanıcıları genelde 15 GB’lık yüksek hızlı verilere sahiptir. Sınırı aştıktan sonra ise aşılan her GB başına 10 dolar gibi bir ücret kesen Google Fi geçici bir süreliğine sınırını 30GB’a çıkarıyor. Ayrıca sınırı aştıktan sonra düşen hız 30GB’a kadar kullanımlarda düşmeden aynı hız ile kullanıma sahip olacak.

Geçtiğimiz ay Google ödemelerde ödemesiz bir dönem olduğunu açıkladı. Bu nedenle şu anda finansal sıkıntı yaşayan Fi müşterileri, faturayı kaybettikten sonra 60 gün daha teknoloji devinin telefon hizmetine erişebilecek.

Tüm dünyada herkesin etkilendiği koronavirüs salgınında sosyal mesafeye uyarak çoğu insan evde. Bu nedenle de insanlar arkadaşlarıyla görüşmek, aileleriyle bağlantı kurmak, uzaktan çalışmak veya uzaktan eğitim görmek için normale göre daha fazla veri kullanıyor. Büyük telefon operatörleri de bu nedenlerden dolayı geçici süreliğine, buna benzer girişimlerde bulundu. Google Fi’nin de bu girişimi kullanıcılar için çok iyi bir hediye oldu. Bu artan veri sınırının ne zaman eski haline döneceği ise bilinmiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar