Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Genel Huawei'nin ilk OLED Televizyonu Huawei Smart TV X65!

Huawei’nin ilk OLED Televizyonu Huawei Smart TV X65!

Huawei’nin çıkaracağı ilk OLED Tv hakkında bazı bilgiler sızdı bunları haberimizde paylaştık.

Televizyonlarda diğer bir çok teknoloji ürünleri gibi gün geçtikçe yeni özelliklerle karşımıza çıkıyorlar. İnsanlar genelde diğer cihazlara oranla daha nadiren değiştirdikleri Televizyonlarda yeni özellikler görmek istiyorlar. Sürekli yenilenmesine rağmen, çözünürlük, ekran ve ses dışında çok fazla bir değişiklik sunulmuyor.

Huawei’nin ilk OLED TV’si bunu değiştirmek istiyor gibi görünüyor. Bu konuda çok fazla ayrıntıya sahip olan Huawei Smart TV X65, ilginç özelliklerle dolu. Huawei’nin tüketici iş CEO’su Richard Yu, Huawei’nin Weibo’daki ilk OLED TV’si hakkında bazı posterler de dahil olmak üzere bir dizi yeni bilgi yayınladı.

Bu yeni OLED TV yeni bir ekran teknolojisi türü olacak. Ortama bağlı olarak 65 inç ekranının rengini, parlaklığını ve yenilenmesini ayarlamak için bir dizi sensör kullanacak. Huawei’nin ilk OLED TV’siyle de dalgalanan başka harika özellikler de var. Bunlardan biri TV’nin çerçevesi etrafında dağıtılan 14 hoparlör. Smart TV X65, odanın alanını ölçmek için ses dalgaları yayacak ve sonra sesi buna göre ayarlayacak. Ayrıca 24 megapiksel ultra geniş açılı bir kameraya sahip olacak ve bunun sayesinde uzaktan kumada olmadan ses ve hareketinizle televizyonu kontrol edebileceksiniz.

Bunlar Televizyonlar için daha önce yapılmamış büyük özellikler. Bir çok kişi merakla bekliyor. Modelin ne zaman piyasaya sürüleceğini bilmiyoruz ama yakın zamanda detaylı bir tanıtımını ve piyasa tarihini açıklayacaklardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar