Pazar, Mart 7, 2021
Ana Sayfa Donanım HyperX'in yeni 7.1 oyuncu kulaklıkları 60$'dan başlıyor!

HyperX’in yeni 7.1 oyuncu kulaklıkları 60$’dan başlıyor!

HyperX’in yeni çıkardığı oyuncu kulaklıklıarı 60-80$ arasında fiyatlarla satışa sunuldu.

Yılın başında Kingston’s HyperX, kablosuz şarjlı birinci sınıf 160 dolarlık bir oyun kulaklığı duyurdu  . En yeni sürümleri için şirket, uygun fiyatlı Stinger kulaklık serisine iki yeni kulaklık ekleyerek herkese uygun kulaklıklar sunmaya çalışıyor.

Core ve Core Wireless olmak üzere 2 farklı model çıkardılar. Bu kulaklıklar şirketin web sitesinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz HyperX’in NGENUITY yazılımı ile sanal 7.1 surround ses sunuyor. Daha önce, sanal surround ses HyperX’in premium kulaklıklarından birinden elde etmek için daha fazla para ödemeniz gereken bir özellikti. Bununla birlikte, Core ve Core Wireless sırasıyla mütevazı bir şekilde 60 ve 80 dolara mal oluyor. 

7.1 sesin yanı sıra, yeni Stinger modelleri, 2020’de uygun fiyatlı, fırfırsız oyun kulaklıklarından bekleyebileceğiniz özellik türlerini içeriyor. Her ikisi de yaklaşık 245 gram ağırlığında ve 40 mm sürücülerine sahip. Ayrıca, kendi seslerini kapatmak için yerleşik mikrofonlarını yukarı doğru döndürebilirsiniz. Çelik sürgüler, kafa bandının uyumunu gerektiği gibi ayarlamanıza izin verir ve kulaklıklarda ses kontrolleri bulunur. Kablolu model, ucunda 3,5 mm konektör bulunan 8 metrelik bir kabloya sahiptir. Bu arada kablosuz model, bilgisayarınıza bir 2.4GHz USB adaptörü ile bağlanır. HyperX, tek bir şarjla yaklaşık 17 saatlik pil ömrü alacağınızı iddia ediyor. Menzil de en fazla 65 feet (19.8m) olmalıdır. Ayrıca, eşleşen renk aksanlarını içeren Xbox ve PlayStation’a özgü sürümleri de satın alabilirsiniz.

Her iki kulaklığı da bugün başlayarak HyperX online mağazasından sipariş edebilirsiniz. Eğer bütçenize uygunsa ve 7.1 oyuncu kulaklığı arıyorsanız bu kulaklıklara göz atmanız çok iyi olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar