Cuma, Şubat 26, 2021
Ana Sayfa Genel Instagram, Covid-19 için 'Teşekkürler Saati'ni başlattı

Instagram, Covid-19 için ‘Teşekkürler Saati’ni başlattı

Birisine teşekkür etmek ister misiniz? Bunu yeni Instagram özelliği ile yapın.

İşte bu zor zamanlarda size yardımcı olan birine korona virüs pandemisi ışığında şükran göstermek için Instagram’ın yeni ‘Teşekkürler Saati’ ve etiketini kullanabilirsiniz.

Bu zor zamanlarda yardımcı olduğu için sağlık çalışanlarına teşekkür etmek için harika bir uygulama olduğunu düşünüyoruz.

Instagram, sadece bu nedenle yeni bir çıkartma ve özel bir ‘Teşekkürler Saati’ ilan etti. Bugün 11 Nisan saat 19: 00’da, BAE’deki Instagram’da, kullanıcılar dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarına, ailelerine ve topluluklarına destek olmak için eşi benzeri görülmemiş bir şekilde adım atan insanlara teşekkür edebilir. ‘Teşekkür Ederim Saati’ bu süre zarfında size yardımcı olan her şeye şükran göstermek için kullanabileceğiniz yeni bir çıkartma ve paylaşılan hikaye içeriyor.

‘Teşekkür’ mesajlarını paylaşan kullanıcıların tüm Instagram hikayelerini görmeyi kolaylaştırmak için Instagram şunları duyurdu: “Sağlık çalışanları, temel çalışanlar, küçük işletmelerden, sizi enerjilendiren arkadaşlara, ailenize ve evdeki etkinliklere kadar, bu, şu an için minnettar olduğunuz şeye ışık tutmanın küçük ama anlamlı bir yoludur. ”

Nasıl çalışır:

1) çıkartmayı hikayenize ekleyin

Yeni bir hikaye ekleyin ve çıkartma tepsisine gidin. Yeni Teşekkürler Saati etiketini, Stay Home etiketinden hemen sonra tepsideki ikinci etiket olarak bulacaksınız.

https://www.instagram.com/p/B-0c9gMHfK0/

Instagram basın bültenine göre: “Çıkartma ve paylaşılan hikaye dünya çapında belirli ülkelerde mevcut olacak” şimdilik. Ancak Instagram, önümüzdeki birkaç gün içinde diğer ülkelerdeki görünürlüğü de artırmayı planlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar