Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Genel İzlemeniz gereken 7 fragman

İzlemeniz gereken 7 fragman

Aşağıda bulunan yedi fragmana göz atın.

https://youtu.be/LWEASasO-tI

LOVECRAFT ÜLKE

JJ Abrams ve Ürdün Peele temelde bu yeni HBO dizisi. Şimdiye kadar çok güzel bir türler karışımı gibi görünüyor. Gösteri Ağustos ayında başlıyor.

RESSAM VE HIRSIZ

Bir ressam, Ressam ve Hırsız belgeselinde resimlerinden ikisini çalan bir adamla yüzleşir ve arkadaş olur. Büyüleyici bir hikaye gibi görünüyor ve sadece iki yapının ilişkisine bir göz atmak için kontrol etmeye değer, özellikle de onun portresini çizmeye başladığında. Film 22 Mayıs’ta çıkıyor.

RENO 911

Reno 911, gülünç dizilerden. Tavsiye edilir. Gösteri Quibi’ye geliyor. 4 Mayıs.

EVE DÖNÜŞ

Amazon’un yeni bir Homecoming sezonu var ve bu kısımda Janelle Monáe var. Bu da şovu tekrar ziyaret etmek için sağlam bir neden gibi görünüyor. Yeni sezon prömiyerleri 22 Mayıs.

KIRILMAZ KİMMY SCHMİDT

Diziyi bitirdikten bir yıl sonra Netflix, Kendi Macera Stilinizi Seçin Teknolojisinden yararlanmak için Kırılmaz Kimmy Schmidt’i özel bir bölüm için geri getiriyor. Şov 12 Mayıs’ta geliyor.

GEÇİŞ KILIÇLARI

Hulu, Robot Chicken’ın arkasındaki iki yapımcıdan çıkan yeni bir animasyon komedisine sahip. Komedi biraz ucuz hissettiriyor, ancak karakterlerin ve dünyanın küçük tahta oymacılık oyuncaklarına benzeyen animasyon stilini gerçekten çok seviyorum. Gösteri 12 Haziran’da gösterime girecek.

JERRY SEİNFELD: ÖLDÜRMEK İÇİN 23 SAAT

İşte Jerry Seinfeld’in yeni komedi özelliğine ilk gerçek bakış, yirmi yılı aşkın süredir ilk. Seinfeld’in rutininin parçalarını görmek konusunda çok çekici bir şey var. Tarzını mükemmel bir şekilde indirdi. Eskiden sevdiğiniz eski bir albümde unutulmuş bir parçayı dinlemeye benziyor. Özel etkinlik 5 Mayıs’ta Netflix’e geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar