Perşembe, Nisan 8, 2021
Ana Sayfa Donanım Logitech G Pro X incelemesi!

Logitech G Pro X incelemesi!

Ülkemizde yeni satışa sunulan Logitech G Pro X’i inceledik detaylar haberin devamında

Logitech, dünyada ve ülkemizde büyük başarı yakalamış çok kullanılan ve sevilen bir marka. Bir çok oyun severin tercihi olan Logitech’in neredeyse her fiyata uygun bir ürünü bulunuyor. Son zamanlarda yeni çıkardığı oyuncu kulaklığı G Pro X’de ülkemizde daha yeni yeni satışa sunuldu. Biz de bu kulaklığı inceledik. Özelliklerinden ve kutu içeriğinden kısaca bahsedelim.

Logitech G Pro X

Logitech G Pro X Kutu İçeriği:

  • Logitech G Pro X kulaklık
  • Suni deri kulaklık pedi
  • Kumaş kulaklık pedi
  • USB bağlantılı harici ses kartı
  • Çıkarılabilir mikrofon
  • Kablo üzeri ses denetimi ve ses kapatma özelliği bulunan 2 metrelik kablo
  • Düğmeli mobil kablo
  • Ayrı mikrofon ve kulaklık bağlantı noktaları için Y ayırıcı
  • Kulaklık için taşıma çantası

Logitech G PRO X Özellikleri:

Kulaklık birinci kalite çelik ve alüminyumdan yapılmış ve oldukça dayanıklı. 20 Hz-20.000 Hz ses tepkisine sahip. Kulaklık pedleri değişebiliyor. Deri ped izolasyonu çok iyi sağlıyor adeta dış dünya ile bağlantıyı kesiyor. Kumaş ped ise daha az izolasyon sağlıyor ama deri pede göre daha rahat ve uzun kullanımlar için daha ideal. Logitech’in en son sürüm 7.1 Surround ses kalitesine sahip ve oldukça iyi ses veriyor. Mikrofonu ise mükemmel diyebiliriz. Mikrofon, dış sesleri almamakta çok iyi ve aşırı net bir ses iletiyor, takıp çıkarılabilir bir yapıya sahip ve stüdyo kalitesinde bir iletişimi sağlıyor. Kulaklık PRO-G 50 mm sürücülere sahip bu da oyunlarda çok minimal sesleri bile duymanızı sağlıyor. Ses ayarları G HUB Gaming Software’den yapılıyor ve bir çok özelleştirilebilir ses ayarına sahip. Yaptığınız ayarları kaydedebilir veya harici ses kartına aktarabilirsiniz.

Biz bu kulaklığı çok beğendik piyasada ki en iyi oyuncu kulaklığı diyebiliriz. Ülkemizde daha yeni satışa sunuldu ve fiyatı da 1100-1200 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Tabi yurt dışından veya başka yerlerden daha ucuza almanızda mümkün. Genel olarak pahalı bir kulaklık olmasına rağmen bu paraya değer bence. Eğer bütçenize uygunsa ve bir kulaklıktan çok şey bekliyorsanız tam size göre diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar