Pazar, Mart 7, 2021
Ana Sayfa Genel Microsoft yeni bir Windows dönemi için hazırlanıyor

Microsoft yeni bir Windows dönemi için hazırlanıyor

Microsoft, geçtiğimiz ay Windows Cihazlar ekibini yeniden yapılandırdı ve Şef Panos Panay’ı hem Windows hem de donanımdan sorumlu hale getirdi . Panay için henüz ilk günler olsa da, Windows ile işlerin nasıl değişebileceği hakkında fikirlerimiz oluşmaya başladı.

“Windows lideri olarak ilk 30 günümde, bir sonraki Windows dönemi için bir vizyon oluşturmak üzere dinleme, öğrenme ve ekiple birlikte çalıştığım için Insider grubunun bağlılık düzeyi ve sahip oldukları bilgi derinliğini öğrendim.”diye açıklıyor Panay. Bu ivmeyi sürdürmek Windows’da büyümeye ve yenilik yapmaya devam etmek için, bu güçlü topluluğu bir sonraki dönemlere ulaştırmak için doğru kişilere ihtiyacımız olduğu açıktır

Bu yüzden Amanda Langowski’yi Windows için yeni lider olarak duyurmaktan heyecan duyuyorum diye sözlerine ekledi.

Langowski, 20 yıldan fazla süredir şirkette çalışan bir Microsoft ve Windows gazisi. Langowski daha önce Windows beta programları, Windows Mobile, Windows Phone ve Microsoft’un içindeki ve dışındaki mühendisler için Windows yapılarının kullanılabilir olmasını sağlayan tüm önemli birimlerde çalıştı.

Panay’ın dediği gibi, Microsoft şimdi Windows’un nereye gideceği konusunda bir vizyon oluşturmaya hazırlanıyor.

Windows 10 güncellemelerinin hızı son 12 ay içinde kesinlikle yavaşladı ve Windows hayranları bir sonraki adımın ne olacağını merak ediyor. Microsoft, şu anda çift ​​ekranlı cihazlar için Windows 10X’e odaklanmış durumda , ancak masaüstü sürümünde de birçok değişiklik olacak.

Microsoft CEO’su Satya Nadella Windows 10’un son beş yılda kesinlikle iyileştiğini söylemek adil, ancak nereye gitmesi gerektiği ve Windows için bir yüze çok ihtiyaç duyulduğu için yeni bir vizyon gerekiyor şeklinde konuştu. Şimdi, bir sonraki Windows döneminin tam olarak ne getireceğini duymayı bekliyoruz. Ne dersiniz bu cevapların bazıları çok uzakta olmayabilir . 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar