Salı, Mart 2, 2021
Ana Sayfa Genel NBA ve Microsoft kişiselleştirilmiş, yapay zeka destekli oyun planlıyor!

NBA ve Microsoft kişiselleştirilmiş, yapay zeka destekli oyun planlıyor!

Microsoft ve NBA, taraftarların tercihlerini öğrenmek için makine öğrenimi ve yapay zeka kullanan kişiselleştirilmiş oyun yayınları sunmak için işbirliği yapıyor. Başlamak için Microsoft Azure aracılığıyla canlı ve isteğe bağlı oyunlar yayınlayacaklar. Ayrıca kişiselleştirilmiş gerçek zamanlı istatistik bindirmeleri de ekleyecekler. Ayrıca, geçmiş video arşivlerinden klipler paylaşmanın yeni yollarını keşfederek, görüntüleyenleri katılım için ödüllendirecek ve tüm takımları, başlıkları ve önemli olayları aramalarına gerek kalmadan hayranlarını favori takımlarında yakalayacaklar.

Çok yıllı anlaşma 2020-21 sezonu ile başlayacak ve pazar dışı eşleşmeleri, tam tekrarları ve klasik oyun kütüphanesini içeren NBA League Pass abonelik hizmeti içerecek. Ürün, bilet veya özel içerik indirimlerinde potansiyel olarak kullanılabilecek yeni oyun öğeleri ve ödüller içerebilir.

Microsoft ayrıca WNBA, NBA G League ve ABD Basketbol için “Resmi Yapay Zeka Ortağı” olacak. NBA All-Star, MGM Resorts NBA Yaz Ligi ve WNBA All-Star gibi gelecekteki etkinliklerin ortağı olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar