Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Genel Netflix'de izlenecek en iyi 10 film önerisi (Mayıs 2020)

Netflix’de izlenecek en iyi 10 film önerisi (Mayıs 2020)

Netflix birçok orijinal film ve TV şovu hazırlıyor. İşte 10 favori Netflix orijinal filmimiz, böylece taramayı durdurabilir ve izlemeye başlayabilirsiniz!

Marriage Story (Evlilik Hikayesi)

Evliliklerinin çökmesine rağmen ailelerini bir arada tutmak için ellerinden gelen her şeyi yaparken Charlie ve Nicole Barber’ı takip et. Evlilik Hikayesi , mutluluktan öfke ve derin üzüntüden çok çeşitli duygular hissetmenizi sağlayacaktır. Evliliklerinin yanı sıra hayatlarının önemli noktalarına geri götürüleceksiniz.

Paddleton

Başka bir duygusal deneyim için Paddleton  , kanserle uğraşan iki arkadaşın zorlayıcı hikayesidir. İki komşu, bunlardan birine terminal kanser teşhisi konduğunda teste sokulan beklenmedik bir dostluk oluşturur.Korkunç tanı ile uğraşırken kalıcı dostlukları iç açıcı ve güzel.

Platform

Bir gerilim filmi arıyorsanız The Platform’u deneyin  . Her seviyenin bir hücre olduğu ve her hücrenin iki kişisinin bulunduğu dikey bir hapishanede, sadece bir yemek platformu var. Yüksek seviyedeki mahkumlar iyi yemek yerken, alt seviyedeki mahkumlar açlıktan ölmektedir.

Bu film, psikolojik gerilim filmlerinden hoşlanan herkes için büyüleyici ve mükemmel.

Gerald’s Game

En çok satan Stephen King romanından uyarlanan Gerald’s Game , saman teline giden bir inzivada bir çift izliyor. Onun çıkmazından bir çıkış yolu bulmaya çalışırken, Jessie Burlingame zihnini istila eden vizyonlarla savaşmak için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Bu yoğun gerilim, Jessie’nin yaşadığı her anı ile sizi daha da ileriye götürecek. Kaçacak mı? Yoksa iç cinleri onu canlı mı yiyecek? Bu korkunç film, bilmek istemeyebileceğiniz ana karakterler hakkında bazı şeyler ortaya koyuyor.

Extraction

Chris Hemsworth Tyler Rake, uluslararası bir suç lordun çocuğu kurtarmak için işe bir karaborsa paralı oynar. Bu yoğun, hızlı tempolu filmde kaçıranları ve eski dostları ele geçirecek.

Silahları, patlamaları ve arsa kıvrımlarını seviyorsanız, bu film kesinlikle sizin için.

Always Be My Maybe

Romantik komedileri seven herkes komik Daima Benim Olmanın keyfine varacak  . Sasha ve Marcus geçmişlerini yeniden yaşarlar ve hala bir bağlantıları olduğunu fark ederler. Belki herkes haklıydı ve sadece “olması gerekiyordu”.

Rom-coms tüm hisleri ve biraz kahkaha atmanın yoludur. Bu, aşık olmakla ilgili kaygısız bir film arayan herkes için harikadır.

Willoughbys

İyi bir aile filmi mi arıyorsunuz? Willoughbys tüm çete için mükemmel bir seçimdir. Dört kardeş, kendi başlarına olabilmeleri için ebeveynlerinden kurtulmanın bir yolunu arıyor. Ebeveynlerini tatile gönderiyorlar, ancak kendilerini yetiştirmenin düşündükleri kadar kolay olmadığını fark ettiler.

Bu çocuklar gerçek bir aile olmanın ne demek olduğunu öğrendikçe macerayı izleyin. Ebeveynleriniz bir şeylerle ilgilenmek için olmadığında hayat kolay değildir!

To All the Boys I’ve Loved Before

Lara Jean gizli mektuplarının ezilmelerine postalandığını keşfeder. Lise zaten yeterince zor değilmiş gibi, şimdi herkes kimi sevdiğini biliyor! Ezdikleriyle ve diğer önemli insanlarıyla ve vahiylerinden gelen tüm dramlarla uğraşmaya çalışır.

Daha Önce Sevdiğim Tüm Erkeklere Sizi  çeken ve sizi o aptal lise günlerine geri götürecek, iyi hissettiren romantik bir film.

Murder to Mercy: The Cyntoia Brown Story

Belgesellerden hoşlanıyorsanız, Murder to Mercy: The Cyntoia Brown Story’i öneriyoruz  . Cinayetten ömür boyu hapis cezasına çarptırılan bu genç kızı takip edin. Gösteri sizi mahkeme salonuna götürür ve hikayenin tüm taraflarını duymanızı sağlar. Ayrıca neden bu kadar ağır bir cezaya çarptırıldığını merak etmenizi sağlayacaktır.

Murder Mystery

Cinayet Gizemi komedideki en büyük isimlerin ikisini canlandırıyor: Adam Sandler ve Jennifer Aniston. Bir New York Şehri polisi ve karısı bir Avrupa tatili geçirdiğinde, tüm zamanlarını müstehcen bir cinayeti çözmek için harcayacaklarına dair hiçbir fikirleri yoktur.

Rüya tatilleri en komik şekillerde ters giderken bu dinamik ikili mücadelesini izleyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar