Salı, Ocak 26, 2021
Ana Sayfa Genel Shopify'ın yeni uygulaması, Pinterest'te satışı kolaylaştırıyor!

Shopify’ın yeni uygulaması, Pinterest’te satışı kolaylaştırıyor!

Pinterest, mağazaların yeni müşteriler çekmesini ve satışları artırmasını kolaylaştıracak. Shopify ile yeni bir ortaklık aracılığıyla büyük bir çevrimiçi alışveriş hedefi olma yolunda ilerlemeye devam ediyor . Yeni bir uygulama sayesinde, Shopify satıcıları artık katalogları Pinterest’e yükleyebilir ve ürünlerini sadece birkaç tıklamayla shoppable ürün pinlerine dönüştürebilir.

Shopify’daki Pinterest uygulaması, etiket kurulumu, otomatik envanter güncellemeleri ve reklam satın alma arayüzü gibi bir dizi yararlı özellik içeriyor. Uygulama otomatik olarak bireysel bir mağaza ve Pinterest arasında bir bağlantı oluşturur, bu nedenle tüccar kodu düzenlemek veya daha fazla kaynak eklemek zorunda değildir.

Bu, Shopify satıcılarının raporlama ve sonuç takibinin yanı sıra Pinterest’teki dağıtımlara erişebileceği anlamına gelir. Daha da önemlisi, ücretsiz bir hizmettir. Bu nedenle bağımsız satıcılar ve büyük markalar bir kuruş harcamadan organik promosyon alabilirler. Tabii ki, tüccarların pimlerini ücretli bir reklam olarak tanıtmasına ve müşterileri doğrudan markalarının çevrimiçi mağazasına getirmesine izin veren ücretli bir seçenek de var. Ancak Pinterest müşterileri genellikle oldukça anlayışlı ve muhtemelen kendi yollarını bulabilirler. Bu da sadece yedek pazarlama bütçesine sahip olanlar için değil, herkes için gerçekten kullanışlı bir özelliktir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar