TeamSpeak Sanal Oyun Etkinlikleri için Turnuva Sürümü Başlatıyor

TeamSpeak Sanal Oyun Etkinlikleri için Turnuva Sürümü Başlatıyor

TeamSpeak’in TeamSpeak Tournament Edition (TST) adlı çevrimiçi, LAN ve sanal etkinliklere odaklanmış özelleştirilmiş bir sürümünü başlattığı bildiriliyor. Etkinlikler TST platformu aracılığıyla kendi kendine barındırılabilir veya dağıtılabilir.

“Ultra yüksek performanslı ses teknolojimizin temelleri üzerine inşa edilen TST, kullanılabilirlik, netlik, esneklik ve güvenilirlik konusunda rakipsizdir; ve kendi kendine barındırılan bir seçenekle veya yeni TST Platformumuz aracılığıyla dağıtılarak etkinliklerin canlı, yüz yüze yarışmalardan anında% 100 sanal hale geçmesine olanak tanır. ”,  diye yazdı TeamSpeak.

TeamSpeak Tournament Edition, Mart ve Nisan ayları için planlanan tüm etkinlikleri sonlandıran ve devam eden koronavirüs pandemisi nedeniyle maçları tamamen çevrimiçi hale getiren Overwatch Ligi tarafından zaten kabul edildi . TeamSpeak, 2023 yılına kadar Overwatch League’in resmi ses sağlayıcısıdır.

“Overwatch Ligi tamamen çevrimiçi hale geldiğine göre, TeamSpeak’i sadece takım rekabet ortamı için değil, aynı zamanda tüm dünyadaki düzinelerce yerden yayın yapmak için kullandığımız tüm ekip ve yeteneklerimizin kullandığı bir üretim iletişim sistemi olarak kullanıyoruz. ”, Diyor Blizzard Entertainment’da Global Broadcast Başkan Yardımcısı Pete Emminger.