Pazar, Mart 7, 2021
Ana Sayfa Genel Theragun'un yeni masaj cihazları Bluetooth'lu ve daha sessiz çalışıyor!

Theragun’un yeni masaj cihazları Bluetooth’lu ve daha sessiz çalışıyor!

Şu anda Therabody olarak bilinen şirket, tamamen yeni, daha küçük, daha ucuz Theragun mini de dahil olmak üzere dördüncü nesil masaj aletleri ailesini piyasaya sürüyor. Therabody ayrıca yeni donanımını hem topikal hem de yenilmez formlarda tamamlamak için CBD ürünlerinide satıyor.

Belki de en büyük yükseltme, Theragun’un masaj tabancalarını güçlü tuttuğunu ancak bir elektrikli alet gibi daha az ses çıkardığını iddia eden “QuietForce” teknolojisidir. Bu cihazları daha önce duymadıysanız, kas ağrısını azaltmayı, hareketliliği geliştirmeyi ve genellikle egzersiz yaptıktan sonra kendinizi daha iyi hissetmenizi amaçlamaktadırlar. Genellikle bir yumruk ve alışılmadık üçgen yapı paketliyorlar. Şirkete göre tek başına kullanıldığında kasların ve eklemlerin %90’ına ulaşabilirler.

Yeni daha sessiz motor teknolojisi Theragun Pro, Elite, Prime ve ailenin geri kalanından tamamen farklı görünen tek elle kullanılan bir cihaz olan yeni mini’ye yerleştirilecek.

Seri, Theragun.com’da, üst düzey Theraguns için yeni kablosuz şarj rıhtımlarının yanı sıra bugün de satışa çıkıyor. Mini, daha taşınabilir bir form faktörü ve yarı zamanlı spor salonu düzenlerini biraz daha az bozacak bir fiyatla yeni sınıfın en ilgi çekici gibi görünüyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar