Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Genel Tinder bu yaz bire bir görüntülü sohbet ekleyecek!

Tinder bu yaz bire bir görüntülü sohbet ekleyecek!

Giderek daha fazla tanışma uygulaması, potansiyel tarihleri ​​tanımanın bir yolu olarak görüntülü sohbet sunuyor. Tinder’da kendisinin  geride kalmadığından emin olmak istiyor. Kazanç basın açıklamasında Tinder sahibi Match Group, uygulamanın bu çeyrekte bire bir canlı görüntülü sohbet başlatmayı planladığını açıkladı. Koronavirüs pandemisinin bu hedef tarihi etkileyip etkilemeyeceği hala görülüyor. Şirket, Tinder’in yıl için ürün yol haritasının “büyük ölçüde yolda kaldığını” söylüyor, ancak her şey “krizin nasıl gelişmeye devam ettiğine” bağlı.

“Daters, video tarihine güçlü bir isteklilik gösterdiğinden, Match Group yayınlandığı tarihte,“ dünyanın dört bir yanındaki ürün ve mühendislik ekiplerimiz, platformlarımızın çoğunda bire bir görüntülü sohbet yetenekleri dağıtmak için hızla harekete geçti. ”

Tinder için Dünya çapında yaklaşık 50 milyon kullanıcısı olduğunu biliyoruz. Tinder, özelliğin teknik yönüyle ilgilenmenin yanı sıra, görüntülü sohbetler için uyarlanmış yeni güvenlik önlemleri de uygulamak zorunda kalabilir.

Gelecek Grubu duyurmanın yanı sıra, Maç Grubu, patlak vermeden bu yana “özellikle 30 yaşın altındaki kullanıcılar arasında, tüm markalarında ve tüm coğrafyalarında etkinliklerde gözle görülür bir artış olduğunu” ortaya koydu. Kullanıcılar ayrıca daha fazla ileti gönderiyor. Ayrıca daha uzun konuşmalar yapıyorlar. Bu da çoğu insanın evde kaldığı göz önüne alındığında sürpriz değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar