Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Android WhatsApp Mesajlarınızı Yeni Telefonunuza Aktarma

WhatsApp Mesajlarınızı Yeni Telefonunuza Aktarma

Yeni bir telefona geçtiğinizde, eski cihazınızdaki tüm verileri sakladığınızdan emin olmak için birkaç adım atmanız gerekir. Fotoğraf ve uygulama gibi şeylerin aktarımı nispeten kolaydır, ancak WhatsApp mesajları ne olacak? Sonuçta, muhtemelen WhatsApp sohbet geçmişinizi saklamak istersiniz. Tam olarak WhatsApp için iMyFone iTransor devreye giriyor.

Uygulama, diğer sinir bozucu ve sıkıcı transfer araçlarıyla uğraşmak zorunda kalmadan WhatsApp’ı yeni bir telefona kolayca aktarmanıza izin veren her türlü telefonda çalışır. WhatsApp için iMyFone iTransor, Android ve iOS cihazlarını destekler, böylece bir işletim sisteminden diğerine veya aynı işletim sistemine sahip bir telefona aktarabilirsiniz. Kurulumunuz ne olursa olsun, WhatsApp için iMyFone iTransor, WhatsApp aktarımına, yedeklemesine ve geri yüklemesine kolayca izin vermelidir.

Araç, mesaj geçmişlerini aktarmanın ötesine geçer. WhatsApp için iMyFone iTransor’u kullanarak tüm mesajlarınızı bilgisayarınıza da yedekleyebilirsiniz (telefonunuzu kaybetmeniz veya çalınması durumunda) ve gerektiğinde mesajlarınızı kolayca yeni cihazınıza geri yükleyebilirsiniz.

Belki de diğer bazı araçların aksine, WhatsApp için iMyFone iTransor ile ilgili en iyi şey, kullanımının çok kolay olmasıdır. İletileri eski cihazınızdan yenisine aktarmak için yalnızca tek bir tıklama yeterlidir. Bir bütün olarak kullanıcı arayüzü iyi tasarlanmıştır ve bir kez açtığınızda hemen nasıl çalıştığını anlamanız gerekir.

WhatsApp mesajlarını kendiniz için yeni bir telefona nasıl aktaracağınız aşağıda açıklanmıştır:

Cihazlarınızı USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın.

Telefonlarınız tespit edildikten sonra, kullanıcı arayüzündeki “Transfer(Aktar)” düğmesine basın.

Aktarımın bitmesini bekleyin, ardından cihazınızı yeniden başlatmak için “Done(Bitti)” düğmesine basın; bundan sonra WhatsApp mesajlarınızı yeni telefonunuzda görebilirsiniz.

WhatsApp için iMyFone iTransor da çok yönlü bir uygulamadır. Bugünlerde, WhatsApp metin sohbetlerinden çok daha fazlası için kullanılıyor. Neyse ki, uygulama ayrıca fotoğraflarınızı, videolarınızı ve eklerinizi yeni cihazınıza aktarır.

İletilerinizin bir yedeğini bulut yerine bilgisayarınızda depolamanın birçok avantajı vardır. Örneğin, bulut depolama alanınızı kullanmak gibi şeyler hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Ayrıca iTransor Lite uygulamasını kullanarak mesaj geçmişine erişebilir ve hatta mesajlarınızı yazdırabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar