Pazartesi, Ocak 18, 2021
Ana Sayfa Haber Amazon, İtalya ve Fransa'da Ürün Göndermeyi Geçici Olarak Durduruyor

Amazon, İtalya ve Fransa’da Ürün Göndermeyi Geçici Olarak Durduruyor

Tedbir, işçileri depolarında korumaktır.

Amazon, yeni koronavirüsün yayılmasını kontrol etme çabalarının bir parçası olarak İtalya’daki (amazon.it) ve Fransa’daki (amazon.fr) zorunlu olmayan ürünler için sipariş almayı geçici olarak durdurduğunu söyledi.

İtalya’daki Amazon sözcüsü verdiği demeçte, “Müşteriler, sosyal uzaklaşma çabalarını desteklemek için e-ticareti kullandıkça, çalışanlarımızı güvenli ve sağlıklı tutmak için depo merkezlerimizde sosyal mesafe rehberliği uyguladık” dedi. Sözcü, müşterilerin bu ürünlerin birçoğunu doğrudan müşterilere gönderebilen üçüncü taraf satıcılardan sipariş edebileceğini de sözlerine ekledi. Temel ürünlerin gıda ve hijyen ürünlerini içereceğini söyledi. Şirket, önlemin “depo merkezi çalışanlarının şu anda müşterilerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünleri almaya ve göndermeye odaklanmasına izin vereceğini” söyledi.

Amazon.it’te Cumartesi günü yapılan bir bildirimde şunlar yer alıyor: “En çok talep edilen ürünlere öncelik veriyoruz ve bazı öğeler geçici olarak kullanılamayabilir. Müşterilerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünlere öncelik veriyoruz anlayışınız için teşekkür ederiz. Zaten onaylanan tüm siparişler düzenli olarak teslim edilecektir. ”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar