Pazar, Ocak 17, 2021
Ana Sayfa Haber Amazon'un, ücretsiz TPS oyunu 'Crucible' artık Steam'de!

Amazon’un, ücretsiz TPS oyunu ‘Crucible’ artık Steam’de!

Amazon Games, bu yıl piyasaya sürmeyi planladığı iki oyundan biri olan Crucible’ı resmen başlattı. Oynaması ücretsiz üçüncü şahıs nişancı (TPS) artık oyunu Steam’de mevcut. Ayrıca 1 Haziranda oyuna giriş yapan kullanıcılara oyun içi 1000 kredi veriyor.

Crucible’ın , oyunun belirgin poster çocuğu olan robotik botanikçi Bugg dahil olmak üzere, açılışta seçim yapabileceği 10 avcı var. Her avcının sadece rakipleri değil, aynı zamanda gezegenin flora ve faunasını da yenmek için kullanması gereken kendi silahları ve yetenekleri vardır.

Oyun ayrıca üç oyun modu ile başladı. “Hives of Heart”, dünya çapında ortaya çıkan dev patron Hives’a karşı 4’e 4 savaş modudur, “Alpha Hunters” modu ise iki kişilik sekiz takımı birbirine karşı çıkarır. Son olarak, “Biçerdöver Komutanlığı” modunda, sekiz savaştan oluşan iki ekip, haritadaki öz toplama makinelerini yakalamak ve etkinleştirmek için savaşıyor.

Amazon Games ayrıca, oyun için 8 haftalık Sezon Öncesi dönemini başlattı. Oyuncuların Sezon 1 başlamadan önce becerilerini ve bileme stratejilerini öğrenmelerini sağladı. İlk oyuncular, kazandıkları 1.000 Krediyi oyun içi öğeleri kullanmak için kullanabilirler ve 950 Kredi için Sezon Öncesi Savaş Bileti’ni kullanabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar