Cumartesi, Şubat 27, 2021
Ana Sayfa Haber Binance CEO'su Bitcoin Fiyatı Corona virüs Nedeniyle %60 Çökmedi

Binance CEO’su Bitcoin Fiyatı Corona virüs Nedeniyle %60 Çökmedi

20 Mart’ta yayınlanan bir blog yazısında , kripto para birimi çevrelerinde “CZ” olarak bilinen Changpeng Zhao , coronavirüsün dünya ekonomisinin çok zayıf olduğunu gösterdiğini savundu.

CZ: Ekonomi “daha ​​güçlü olmalı”

Bu yılki koşulların 2008’deki küresel mali krizden (GFC) farklı olup olmadığını sorduğunda, şöyle özetledi:

“2008’de küresel ekonomiyi durduran bir salgın yoktu. Ama Coronavirüs’ün sadece bir tetikleyici olduğuna inanıyorum, kök neden değil. Ekonomimiz daha güçlü olmalı, en azından bazı şoklardan kurtulmaya yetecek kadar güçlü olmalı. ”

Binance CEO’su Bitcoin Fiyatı Coronavirus Nedeniyle% 60 Çökmedi

Zhao, Bitcoin giderek geleneksel pazarların karşılaştığı sefaletten kurtuluyor dedi. Geçtiğimiz hafta hisse senedi endekslerine paralel olarak tarihi bir günlük düşüşün ardından, bu hafta bir noktada % 90’a yakın bir şaşırtıcı iyileşme görüldü. O zamandan beri, BTC / USD soğumaya başladı ve son 24 saatte yaklaşık 7% değer kaybetti. Ancak eski sistemden farklı olarak, Bitcoin “kırık değil” diyor Zhao.

Bir noktada, yatırımcılar nakit biriktirmeyi durduracaklar – koronavirüs sırasında doları güçlendiren bir uygulama – ve bunun yerine portföylerini tekrar genişletmeye başlayacaklar. Servet destinasyonları arasında Bitcoin olacak. “İnsanlar henüz daha fazla bitcoin satın aldı mı? Hayır, çoğu durumda. Birçoğu hala tuvalet kağıdı üzerinde panik yapıyor ”diye devam etti Zhao. 

“Bu değişikliklerin ekonomide yayılması zaman alıyor. Kitlesel bir nüfus söz konusu olduğunda değişiklikler hemen gerçekleşmez. ”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar