Cumartesi, Ocak 16, 2021
Ana Sayfa Haber Ciddi sorunlara sahip yeni bir Windows 10 güncellemesi var!

Ciddi sorunlara sahip yeni bir Windows 10 güncellemesi var!

Microsoft’un Windows 10 için yayınladığı son güncelleştirmelerde kesinlikle birçok kusur ve ciddi sorun var. KB4541335 güncellemesi ciddi kusurlar göstermeye başladı ve kullanıcılar şikayet ediyor.

Windows 10’daki sorun vakaları birikiyor. Her güncellemede, yalnızca sorunları çözmeleri beklenen durumlarda yeni hatalar ve sorunlar ortaya çıkıyor. En son sorunun KB4541335 güncelleştirmesinden kaynaklandığı söyleniyor.Bu, 24 Mart’ta bir süredir devam etmekte olan ve çözülmesi gereken bir dizi sorunu düzeltmek amacıyla gönderildi. İsteğe bağlı bir güncellemeydi, ancak çok söz verdi.

Görünüşe göre sadece sınırlı bir kullanıcı grubunu etkiledi, ancak Windows 10 üzerinde yüksek bir etkiye sahip olduğu gerçeğini söylemeliyiz.

Şikayetler ağırlıklı olarak oyunları kullanırken Windows 10 çökmelerine ve YouTube videoları oynatılırken birkaç mavi ekranın ortaya çıkmasına odaklanıyor. Windows 10 arabiriminde yüksek CPU tüketimi ve sorunlarına ilişkin raporlar da vardır.

Microsoft’un henüz bir çözümü yok

İsteğe bağlı bir güncelleştirme olan çözüm, önceki sorunlara geri dönerek sistemden kaldırmaktır.Microsoft’un durumu, Windows 10 güncellemeleri açısından gerçekten karmaşık. Yazılım devi, bu durum hakkında henüz resmi bilgiye sahip olmadığı için bu soruna bir çözüm öngörmemektedir. Microsoft’un bu yeni sorunu nasıl düzelteceğini göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar