Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Haber Forza Street, 5 Mayıs'ta Android ve iOS'ta çıkıyor!

Forza Street, 5 Mayıs’ta Android ve iOS’ta çıkıyor!

Merakla beklenen yarış oyunu Forza Street hakkında Turn 10 ve Microsoft açıklama yaptı. Turn 10 ve Microsoft Forza Street’in 5 Mayıs’ta Android ve iOS’ için kullanılabileceğini açıkladı. Şuanda da ön kayıtlar devam ediyor. lk ay içinde oynayan herkes, 2017 Ford GT’nin yanı sıra sanal krediler ve altın içeren bir kurucu paketi alacak.

Daha önce de söylendiği gibi Forza Street bilgisayar oyununa ziyaden biraz daha basitleştirilmiş bir oyun ama yayınlanan görsellerden çok gerçekçi ve mobil bir oyuna göre aşırı iyi olduğu anlaşılıyor. Oyunda bazı görünüşünü tanıdığımız arabalara rastlamak mümkün ve kısa süren hikaye odaklı yarış modlarıda olacak.

Oyunun geliştiricileri uygulama içi satın alımlar hakkında henüz bir bilgi paylaşmadılar. Ancak tahmin ettiğimiz kadarıyla uygulama içi satın alımlar olacak. Fakat bu satın alımlar umarız oyun dengesini fazla bozmaz. Çünkü kullanıcılar oynaması ücretsiz ve satın alımlar ile dengesi bozulmayacak oyunlar bekliyor. Umarız eğlence odaklı ve kullanıcıların istediği türde bir oyun olarak karşımız çıkar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar