Pazar, Ocak 17, 2021
Ana Sayfa Haber Google, Arama ve Haritalar uygulamalarına yeni özellikler ekledi

Google, Arama ve Haritalar uygulamalarına yeni özellikler ekledi

Google, sosyal mesafe önlemleri uygulanırken insanların hayatlarını kolaylaştırıyor ve amacı arama uygulamasının bir sonraki yeni özellikleri Arama ve Haritaları kullanmak. 

Google’a göre “ Herhangi bir doktor ofisine, şehrin dört bir yanındaki hastaneye ya da insanların sanal sağlık seçeneklerine bağlanmasını kolaylaştırmak için yapılan Arama ve Haritalar’da iki yeni özellik sunulacak. Ulusal bir telehealth platformu. 

Sağlık hizmeti verenler (örneğin doktorlar, hastaneler) artık iş profillerinde sanal bir bakım teklifine girebiliyor. Bakıma ihtiyacı olan kullanıcılardan biriyseniz, sağlık hizmeti bakım tekliflerini etkinleştirmeye başladıktan sonra Arama ve Haritalar’da “çevrimiçi bakım alın” bağlantısını görebilirsiniz.

Bu bağlantıyı tıkladığınızda, söz konusu sağlayıcının daha fazla ayrıntı bulabileceğiniz sanal bakım web sitesine yönlendirilirsiniz ve çoğu durumda bu sağlayıcıyla sanal bir sağlık ziyareti planlayabilirsiniz.

Acil Bakım Hizmeti

Google sağlık hizmetleri
Google sağlık hizmetleri

Yeni özellikler yalnızca ABD’de kullanıma sunulacak, ancak Google şık ayarlamalar ekleyerek bunları daha da geliştirmeyi planlıyor. Bu ince ayarlardan biri, “acil bakım” için arama yapan kişilerin mevcut sanal bakım seçeneklerini, fiyat ve sanal bakım platformuna nasıl bağlanacakları ile ilgili diğer ayrıntıları bulmalarını sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar