Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Haber Google, çalışanlarının çoğunun 2021 yılına kadar evden çalışacağını söylüyor

Google, çalışanlarının çoğunun 2021 yılına kadar evden çalışacağını söylüyor

Google, 2020’nin geri kalanında evden çalışma politikasını genişletti. Çalışanlara daha önce 1 Haziran’a kadar uzaktan çalışacaklarını söyledikten sonra CEO Sundar Pichai çalışanlara yıl sonuna kadar evden çalışacaklarını söyledi.

Pichai’ye göre, işleri fiziksel olarak ofiste olması gereken çalışanlara Haziran veya Temmuz aylarında izin verilecek, ancak artan güvenlik önlemleri ve “farklı” bir ofis içi deneyimi olacak.

Ancak Google personelinin çoğu için, evde çalışmak yılın geri kalanında yeni normal olmaya devam edecek. Google, Mart ayı başlarında COVID-19 salgını nedeniyle çalışanlara evden çalışmalarını tavsiye etmeye başladı .

Google, çalışanlardan yılın geri kalanında evde kalmalarını isteyen tek büyük teknoloji şirketi değildir. Facebook dün benzer bir açıklama yaparak, Hastalık Kontrol Merkezleri ve Johns Hopkins gibi gruplardan gelen bilgilere ve hükümet rehberliğine atıfta bulundu.  En büyük teknoloji şirketlerinden ikisi, yılın geri kalanında kapılarını kapatmayı planlıyorsa diğer şirketlerinde böyle yapması muhtemeldir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar