LG, Velvet’in özelliklerini doğruladı!

LG, Velvet'in özelliklerini doğruladı

LG Velvet hakkında bir çok söylenti çıkmışt. Bir çok özelliğini paylaşmıştık ama bunlar sadece söylentiydi. Lansmandan önce kesin bir bilgiye sahip olmamız mümkün değildi. Ancak, LG bugün yaptığı açıklamalarla lansman öncesinde Velvet’in bazı özelliklerini doğruladı.

LG Velvet’in 6,8 inç, 20,5: 9 oranlı OLED ekrana, 8GB’a kadar RAM, 128GB dahili belleğe ve bir MicroSD yuvasına sahip olacağını biliyoruz, USB Type-C bağlantı noktasına sahip olduğuu artık kesin olarak biliyoruz.

Ayrıca 4.300mAh pil ve kulaklık jakı, ayrıca LG’ye göre ses seviyesini kontrol eden ve sesi optimize eden AI yazılımı ile tamamlanan “stereo hoparlörler” var. Her şey Qualcomm’un cihazın üst orta sınıf pazarda konumlandırılacağını ima eden Snapdragon 765 5G ile güçlendirilecek.

Velvet, muhtemelen Galaxy S20 veya iPhone 11 Pro’nun beğenilerine meydan okumayı amaçlamıyor. Daha ziyade makul bir fiyata (henüz açıklanmadı) süslü bir tasarım sunuyor. Velvet, siyah ve beyazın yanı sıra, ombre benzeri bir deniz mavisi ve gün batımı pembesi ile gelecek.