Salı, Nisan 20, 2021
Ana Sayfa Haber Nokia 5.1 Plus, Android 10'u almaya başladı

Nokia 5.1 Plus, Android 10’u almaya başladı

Haftada bir, Android 10 güncellemelerini alması planlanan Nokia akıllı telefonların listesi küçülüyor. Büyük bir işletim sistemi yükseltmesi yapan bir sonraki cihaz, Amerika’da bir yıldan uzun bir süre önce piyasaya sürülen, bütçe dostu bir akıllı telefon olan Nokia 5.1 Plus. HMD Global dün Nokia 5.1 Plus’ın Android 10 güncellemesi için uygun olduğunu doğruladı. Ancak kötü haber herkes bu hafta bunu alamayacak. Finlandiyalı şirket, Nokia 5.1 Plus sahiplerinin Android 10’a geçebilecekleri ilk ülke dalgasını açıkladı.

Nokia 5.1 Plus Android 10 güncellemesini alacak ülkeler

Daha fazla uzatmadan, ilk alacak ülkeler: Ermenistan, Avustralya, Azerbaycan, Bangladeş, Belarus, Belçika, Kamboçya, Danimarka, Finlandiya, Gürcistan, Hong Kong, İzlanda, Hindistan, Endonezya, Kazakistan, Laos, Lüksemburg, Makao, Malezya , Moğolistan, Myanmar, Nepal, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Filipinler, Rusya, Singapur, Sri Lanka, İsveç, Tayland, Ukrayna, Özbekistan ve Vietnam.

ABD’nin ilk dalgaya dahil olan ülkeler arasında olmadığını görebilirsini. Bu nedenle Nokia 5.1 Plus sahiplerinin gelecek aya kadar beklemesi gerekecektir.

Ayrıca, onaylanan bu pazarların yalnızca % 10’u önümüzdeki birkaç gün içinde güncellemeyi alacak. Ancak herkes 24 Mayıs’a kadar almalı. Güncel haberler geldikçe paylaşacağız. Takipte kalın 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar