Pazar, Şubat 28, 2021
Ana Sayfa Haber Pinterest'e gelen yeni özellikler!

Pinterest’e gelen yeni özellikler!

Pinterest, , etkinlik ve proje planlamasını biraz daha kolaylaştıracak birkaç yeni özellik ekliyor. Aklınızdakilerin görsel hatırlatıcıları için notlara iğne ekleyebilir ve proje zaman çizelgelerini izlemenize veya bir etkinlik planlamanıza yardımcı olacak panolarda tarihler ayarlayabilirsiniz. 

Pinlerinizi düzenlemenin yolları için öneriler de görebilirsiniz. Örneğin, ev ofisinden ilham almak için bir tahtanız varsa, Pinterest “masalar” ve “sandalyeler” için bölümler önerebilir. Bir panoya başladığınızda, Pinterest ilk pimi kaydettikten sonra size bölüm önerileri de verecektir. Pinterest, (milyarlarca iğne ve etiket içeren) veri ve bu özellikler için makine öğrenimi teknolojisinden faydalanıyor.

Pinterest, Mart ayından Nisan ayına kadar Covid-19 kilitlenmesinin ortasında sanal etkinlikler için oluşturulan pano sayısında yüzde 50 artış olduğunu söyledi. Nisan ayında genel katılım, geçen yıla göre neredeyse yüzde 75 arttı. Birçok insanın etkinlikleri planlamak için Pinterest’e yöneldiği görülüyorsa, bu güncellemelerin oldukça faydalı olduğu kanıtlanmalıdır. Özellikler bugünden itibaren web ve mobil cihazlarda kullanıma sunuluyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar