Salı, Nisan 20, 2021
Ana Sayfa Haber PlayStation Now'ın abone sayısı bir yılda iki katına çıktı!

PlayStation Now’ın abone sayısı bir yılda iki katına çıktı!

Sony’nin CEO’su ve başkanı Kenichiro Yoshida, bugün Playstation ürünleri ve hizmetleriyle ilgili güncellemeleri içeren şirketin kurumsal strateji toplantısına ev sahipliği yaptı . Şirketin cloud oyun hizmeti olan PlayStation Now aboneliklerinin Mart 2019 ve Mart 2020 arasında iki kattan fazla arttığını gösteriyor. Geçen yıl yaklaşık bir milyon oyuncunun aktif olduğu PlayStation Now kullanıcıları ve bu yıl, bu sayı 2.2 milyon.

Bu artan başarı, Ekim 2018’de Sony’nin abonelerin oyunları akış yerine oyunları indirme seçeneğini etkinleştirmesiyle daha kararlı bir performansa bağlanabilir. Şirket ayrıca abonelik ücretini Ekim 2019’da yarıya indirmişti.

Bu sonuçlar oldukça etkileyici. Ancak PlayStation Now’ın Microsoft’un 10 milyondan fazla kullanıcısı olan benzer Xbox Game Pass’ından çok daha az abonesi var.

PlayStation Now, PS4 sahipleri için kontrol etmeye değer olabilir. Yıllık 60 dolara kayıt olarak ayda ortalama 5 dolara kayıt olabilirsiniz. Aydan aya ödeme yapmak isterseniz bu fiyat 2 katına çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar