Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Haber Plex, ücretsiz filmlerine ve TV hizmetine Crackle kütüphanesini ekliyor

Plex, ücretsiz filmlerine ve TV hizmetine Crackle kütüphanesini ekliyor

Plex, ücretsiz film ve TV şovu onun seçimine tam Crackle kütüphanesini ekleyerek, şirket Cuma açıkladı.

Plex başlangıçta özel medya içeriğini tüm cihazlarınızda organize ve erişilebilir tutmanın bir yolu olarak piyasaya sürüldü, ancak geçen yıl şirket, Plex Free Movies ve TV adı verilen ayrı ama yine de ücretsiz bir film ve TV akış hizmeti başlattı.

Reklamlarla desteklenen Plex Free Movies ve TV, Metro Goldwyn Mayer (MGM), Warner Bros. Yerli Televizyon Dağıtım, Lionsgate ve Efsanevi. Crackle’ın eklenmesiyle hizmet, içerik türlerini arttırırken başlık seçimini önemli ölçüde genişletiyor.

Önemli film eklemeleri arasında Kaptan Phillips, Patriot Games, Illusionist ve Başlatma Başarısızlığı yer alıyor . Yeni TV şovları Hell’s Kitchen, Snatch ve Roseanne gibi dizileri içeriyor .

Plex ayrıca , NBA kariyeri hedeflerine doğru ilerlerken üç lise oyuncusunu takip eden bir basketbol belgeseli On Point gibi bir dizi Crackle orijinal prodüksiyonunu ve Cherokee rapçi ve Alabama’nın hayatında bir yolculuk olan Yelawolf: Slumerican Life sanatçısı, Yelawolf.

Şu anda, ek Crackle içeriği yalnızca ABD’de kullanılabilir, ancak Plex, Plex Free Movies ve TV’nin yayınlanabildiği 200’den fazla küresel ülkeye benzer ortaklıklar getirmenin çok çalıştığını söylüyor. Plex’in bloguna göre ABD’deki Plex şimdi yayınlanacak Netflix’ten daha geniş bir film seçimine sahip .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar