Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Haber Samsung Internet Tarayıcı beta sürümü gizlilik ve arayüz geliştirmelerini gösteriyor

Samsung Internet Tarayıcı beta sürümü gizlilik ve arayüz geliştirmelerini gösteriyor

Samsung cihazları, bir e-posta istemcisi ve bir internet tarayıcı uygulaması da dahil olmak üzere Güney Koreli devin kendi uygulama ekosistemiyle birlikte geliyor. Çoğu Android kullanıcısı genellikle Google’ın önerileri olan Gmail ve Google Chrome’a ​​bağlı kalsa da, Samsung’un kendi internet tarayıcısı, saygın bir alternatif haline geliyor.

Yeni beta sürümünde, Samsung Internet uygulaması, öncelikle kullanıcı gizliliğine odaklanan bir arama motoru olan DuckDuckGo desteği de dahil olmak üzere bir dizi güvenlik ve gizlilikle ilgili güncellemeler getiriyor, sloganı “Takip Etmeyen Arama Motoru”.

Ayrıca “İstenmeyen sayfaları engelle” adlı yeni bir özelliğin, normalde çıkmak için bir zorluk oluşturacak gölgeli web siteleriyle mücadele edeceğini söyleyelim.

Samsung Internet Beta uygulaması ayrıca, menü çubuğuna Paylaş veya Gizli Modu (Chrome’da Gizli’ye alternatif) etkinleştirme gibi kısayollar ekleme yeteneği gibi bazı kullanışlı özelleştirmeler de sunar.

Beta sürümünde görülen tüm özelliklerin ana Samsung Internet Tarayıcı uygulamasına geçip geçmeyeceği hakkında henüz net bir bilgi yok bekleyip göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar