Spotify’dan şarkı gizleme güncellemesi!

Spotify'dan şarkı gizleme güncellemesi

Spotify bugün premium üyeleri için bir güncelleme yaptı. Detaylar haberin devamında.

Spotify bugün Premium kullanıcıları için küçük bir güncelleme yaptı. Bu güncellemeyle beraber artık sevmediğiniz şarkıları başkalarının çalma listesinde gizleyebileceksiniz. Yani kendinizin oluşturmadığı bir çalma listesini kendiniz için düzenlemeniz mümkün olacak.

Bu küçük özellik çalma listesi dinleyen bir çok insan için çok sevindirici bir haber. Çünkü sevmedikleri, istemedikleri şarkıları gizleyerek sadece kendi istedikleri şarkılar kalacak. Bu sayede atlamak istediğiniz şarkıları hiç görmeyeceksiniz bile. Bu özellik, bir çalma listesi oluşturmak kadar zahmetli değil ve çok daha basit.

Bu özellik bugün Android ve iOS uygulamalarına gelecek. Yine, bunun çalışması için bir Spotify Premium abonesi olmanız gerektiğini unutmayın. Bu özelliğin kullanımı kısaca şöyle.

İstediğiniz çalma listesini açın ve dinlemek istemediğiniz şarkıyı bulun. Şarkı başlığının sağındaki üç noktaya dokunarak bulabileceğiniz içerik menüsüne gidin. “Beğen” seçeneğinin altına “Gizle” seçeneği gelecek ve “Gizle” ye basarak şarkıyı gizleyebileceksiniz.