Cuma, Şubat 26, 2021
Ana Sayfa Haber Tinder'ın yeni güncellemesi

Tinder’ın yeni güncellemesi

Daha fazla insan video randevusuna yöneldiğinden ve koronavirüs pandemisinin getirdiği kısıtlamalarla, geliştiriciler ve servis sağlayıcılar kendilerini izole ederken bu insanları bağlı tutmanın yollarını bulmaya çalışıyorlar.

En popüler tanışma uygulamalarından biri olan Tinder, kullanıcılarına görüntülü tanışma yolunu açacak bir görüntülü sohbet özelliği sunmaya hazırlanıyor. 

“Dünyadaki ürün ve mühendislik ekiplerimiz, platformlarımızın çoğunda bire bir görüntülü sohbet dağıtmak için hızlı bir şekilde harekete geçti.”

Ayrıca Tinder’ın 2020 yılının 2. çeyreğinin sonlarında bire bir canlı video hizmeti başlatacağından bahsediliyor. Bu nedenle bu özelliğin gelmesini bekliyorsanız, çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacaksınız. Tabii ki, Tinder’in yol haritası, şirketin yılın geri kalanında uygulamayı planladığı birçok özelliği içeriyor.

Bununla birlikte, COVID-19 salgını ile ilgili küresel durum değişebileceğinden, Tinder’in öncelikleri de değişecektir, bu yüzden başlangıçta karar verilenlerin yerine farklı özelliklerin olduğunu görebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar