Cuma, Şubat 26, 2021
Ana Sayfa Haber Tom Cruise, SpaceX ile Uzayda Film Çekmek İçin Görüşmelerde

Tom Cruise, SpaceX ile Uzayda Film Çekmek İçin Görüşmelerde

Tom Cruise yeşil ekranların önünde çekim yapmaktan bıkmış gibi görünüyor ve bu yüzden bir uzay filmi çekmek için gerçek uzaya gitmek istiyor.

Son raporlara göre, efsanevi aktör-cum-dublör Tom Cruise şu anda Elon Musk’un uzay organizasyonu, SpaceX ve uluslararası uzay organizasyonu NASA ile gerçek uzayda bir film çekmesine izin veriyor . Bu, küresel film endüstrisi için bir devrim anı olabilir, ancak plan hala ilk aşamalarında.

Son başvuru tarihi müzakere vaktinden önce olmasına rağmen, tartışmanın aktör ve iki uzay kuruluşu arasında ciddi olduğunu bildiriyor.

Cruise, tehlikeli stuntlar yaparak filmlerinde risk almayı seven aktörlerden biridir. Mission Impossible filmlerinden birinde Burç Halife’ye tırmanışını gördük. Yani, dünyanın en yüksek binasını ölçekledikten sonra , aktör şimdi stuntlarını uzayda bir uzay giysisinde gerçekleştirerek bir çentik almak istiyor . Ancak rapora göre, bu film Mission Impossible serisinin bir parçası olmayacak.

Şimdi SpaceX, yolcuları ve yükleri Dünya yörüngesine ve diğer gezegensel hedeflere taşıyabilen tamamen yeniden kullanılabilir ikinci aşama yük bölümü olan Starship’i geliştiriyor . Bir film ekibinin gemide yer alması için yeterli alana sahip olduğundan, son zamanlarda uzayda bir uzay filmi çekmek aslında gerçekleşebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar