Cumartesi, Ocak 23, 2021
Ana Sayfa Genel Uber, Sürücüleri ve Teslimat Yöneticileri için Milyonlarca Yüz Maskesi Gönderecek

Uber, Sürücüleri ve Teslimat Yöneticileri için Milyonlarca Yüz Maskesi Gönderecek

Yeni Coronavirüs büyük bir temel tıbbi malzeme kıtlığına yol açtığından, büyük şirketler şimdi boşlukları doldurmak için inisiyatif alıyorlar. Uber, COVID-19’un patlak vermesinden bu yana birçok önlem alıyor.

Şimdi, taksi rezervasyon şirketi sürücülerine ve gıda dağıtım yöneticisine milyonlarca yüz maskesi teslim etmeye hazırlanıyor.

Kısa bir süre önce yayınlanan bir blog yazısında, Başkan Yardımcısı Gus Fuldner, şirketin salgının ortasında insanların güvende kalmasına yardımcı olmak için, en ağır darbe alan şehirlerdeki aktif sürücüleri için en az 500.000 yüz maskesi sunmayı planladığını söyledi .

 Şirketin ilk maske siparişleri, diğer birçok üretici gibi koruyucu yüz maskeleri yapmaya başlayan Çinli bir elektronik üreticisine gitti. Bununla birlikte, bir Uber sözcüsüne göre , şirket dünyanın dört bir yanındaki diğer üreticilerden daha fazla maske tedarik edecek.

Blog gönderisine göre, şirket yüz maskelerinin ilk sevkiyatını şimdiki salgının merkez üssü olan New York City’deki sürücülere gönderdi. Yaklaşık 500.000 maskenin bir sonraki sevkıyatını aldıktan sonra, şirket, zorlukla mücadele eden diğer ABD ülkelerine nakliye yapmaya başlayacak.

“Salı günü, ilk maske siparişimizi New York’taki sürücülere gönderdik ve en zorlu ABD şehirlerindeki sürücülere hemen göndereceğimiz yaklaşık yarım milyon daha fazla maske var.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar