Cumartesi, Şubat 20, 2021
Ana Sayfa Haber Uygun fiyatlı fiyatlı 'OnePlus Z' Temmuz ayında çıkabilir!

Uygun fiyatlı fiyatlı ‘OnePlus Z’ Temmuz ayında çıkabilir!

OnePlus 8 ve 8 Pro modelininin lansmanına kadar OnePlus 8 Lite gibi uygun fiyatlı ve biraz daha düşük özelliklere sahip bir telefon tanıtılması bekleniyordu. Ancak şirket OnePlus 8 ve 8 Pro olmak üzere 2 model tanıttı. Daha uygun fiyatlı bir telefon bekliyenler bu duruma üzülmüştü. Ancak hala bir umut var.

Bugün, internette yaz aylarında çıkacağı düşünülen ‘OnePlus Z”nin görselleri paylaşıldı. Adlandırma , şirketin üst düzey cihazlarına orta seviye bir alternatif olan 2015’in OnePlus X’i ifade ediyor.

OnePlus 8 ve 8 Pro hakkındaki en büyük şikayetlerden biriside fiyatlandırmasıydı. Yüksek bir fiyatla piyasaya sürülmüşlerdi. OnePlus Z eğer çıkarsa daha uygun bir fiyatla çıkacak. Ayrıca OnePlus Z, bir amiral gemisi telefon kadar özelliklere sahip olmayacak gibi görünüyor. Ancak günlük kullanım için yeterli olacaktır.

Telefonun Temmuz ayı içerisinde çıkarılması bekleniyor. Şu an için özellikler hakkında resmi bir açıklama yok. İnternette bahsedilen özellikler sadece söylentiden ibaret. Yakında telefon hakkında daha detaylı bilgileri aktaracaklardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar