Cumartesi, Ocak 16, 2021
Ana Sayfa Haber Valve oyuncuları 'Artifact' Beta 2.0'a davet etmeye başladı!

Valve oyuncuları ‘Artifact’ Beta 2.0’a davet etmeye başladı!

Neredeyse bir yıl bekledikten sonra, Valve nihayet halkın sorunlu kart oyununun yeniden tasarlanan versiyonuna göz atmasına izin vermeye hazır. Şirket Cuma günü Artifact Beta 2.0’a bir kayıt sayfası yayınladı ve orijinal oyunun oyuncuları öncelik kazanacak olsa da herkesin kaydolmaya hazır olduğunu tweetledi. 

Bir yıl önce Valve , şirketin Blizzard’ın Hearthstone’a cevabı olarak tanınan Artifact’ı yayınladı . Ne yazık ki, müşteri beklentilerini karşılamıyordu, bu da düşük benimseme ve zayıf satışlarla sonuçlandı. Valve, oyunu güncellemeye devam etmek yerine “oyun tasarımı, ekonomi, sosyal oyun deneyimi ve daha fazlası” hakkındaki “kararları yeniden incelemek” için geçen Mart ayında tamamen dondurmaya karar verdi.

Valve’ye göre, orijinal Eserin beta sürümü “çok geç” ve “çok kısa” idi, bu yüzden bu sefer biraz daha erken bir kamuoyu aramak istiyordu. Web sitesinde “Hala yapım aşamasındayken insanları kademeli olarak bize katılmaya davet ederek bu sefer bazı şeylere biraz farklı yaklaşmaya karar verdik” dedi. 

Bu aşamada Valve, oyun, denge ve kahraman kimliği gibi birçok farklı mekanizmayı test etmeyi umuyor. Ancak, turnuvalar ve taslak modları gibi bazı oyun modları kilitlenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar