Pazar, Ocak 17, 2021
Ana Sayfa Haber Wuhan'daki Xiaomi Mi Mağazası 76 gün sonra tekrar açılıyor

Wuhan’daki Xiaomi Mi Mağazası 76 gün sonra tekrar açılıyor

Birkaç ay önce, şu anda dünyayı tahrip eden COVID-19 salgını Çin’in Wuhan şehrinde patlak verdi. Birkaç hafta sonra, virüsün gerçek tehdidi şehre çarptı ve daha fazla yayılmayı önlemek için zorunlu bir kilitlenme oldu. Birkaç gün önce Wuhan resmi olarak yeniden açıldı ve bazı mağazalar da aynısını yaptı. Bu mağazalardan biri Wuhan, Çin’de Xiaomi Mi mağazası.

Yeni bir CCTV (Çin Merkezi Televizyonu) yayınında, Wuhan’daki Xiaomi Mi mağazası cazibe merkeziydi. Şehrin normale döndüğünü bildirmeye çalışırken, CCTV nişan prosedürlerini kontrol etmek için Xiaomi Mi Store’u ziyaret etti. Xiaomi mağazasında, tüm müşteriler ayrıntılarını (gerçek ad, kayıt no, vb.) Gösteren bir tarama yapmalıdır. Ayrıca, hızlı bir sıcaklık kontrolü de vardır ve girmek için bir yüz maskesi takmanız gerekir.

Xiaomi Wuhan çalışanlarının oldukça şanslı olduğunu hatırlayın. 19 Mart itibariyle, Xiaomi Başkanı Wang Xiang, salgından bu yana, Xiaomi’nin Wuhan merkezindeki yaklaşık 2.000 çalışanın güvenli olduğunu söyledi. Xiaomi’nin Wuhan’daki ofis personelinin çoğunluğu mühendis ve yaklaşık 2.000 çalışanın hiçbiri virüse sahip değildi.

Wuhan’daki Xiaomi Mi Store, girişten önce sıkı prosedürlere sahip

Şehrin resmi açılışı ile Xiaomi normal işine geri döndü. Ancak, herkesin izlemesi gereken katı bir düzenleme vardır. Tüm çalışanlar için, ilk girişten önce belirlenen izolasyon süresini tamamlamalı ve COVID-19 testlerini geçmelidir. Ardından, hem çalışanlar hem de müşteriler için günlük sıcaklık kontrolü yapılır. Dahası, Çinli şirket, çalışanlarına korunmaları için günlük olarak bazı temel öğeler veriyor. İki yüz maskesi, dezenfektan (sprey) ve antibakteriyel el dezenfektanı alırlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar