Cumartesi, Ocak 23, 2021
Ana Sayfa Haber YouTube Premium, belirli ülkelerde Twitch benzeri özelliği test etmeye başlar

YouTube Premium, belirli ülkelerde Twitch benzeri özelliği test etmeye başlar

YouTube, insanları ücretsiz avantajlar sunarak premium hizmetine abone olmaya ikna etmeye çalışıyor. YouTube Premium ve Twitch iki farklı hizmet türü olmasına rağmen, ortak özellikleri vardır. Abone havuzunu artırma fırsatını tanıyan Google, Twitch tarafından uzunca bir süre başarıyla kullanılan bir özelliği denemeye karar verdi.

Bu haftadan itibaren, beş ülkedeki kullanıcılar YouTube Premium’a abone olduklarında her ay ücretsiz kanal üyeliği alabilirler . Amazon Prime abonesi iseniz Twitch’te tam olarak ne alırsınız. 9to5Google’a göre , Brezilya, İrlanda, Japonya, Güney Kore ve İngiltere’deki YouTube Premium kullanıcıları her ay bir ücretsiz kanal üyeliği alacaktır. Bununla birlikte, bu 31 Mayıs’ta sona erecek olan “sınırlı süreli bir teklif” gibi görünüyor. İyi haber, teklifin bu beş ülkede zaten mevcut olması, bu nedenle en sevdiğiniz flama aracını desteklemek istiyorsanız, şimdi iyi bir zaman olacaktır. bu YouTube Premium aboneliğini kullanın.

YouTube Premium ne zaman teklifi standart hale getirecekse, abonelik tekrar etmediği için ücretsiz kanal üyeliğinizle her ay kimi destekleyeceğinizi seçmeniz gerekir. Yeni özelliği kullanarak en sevdiğiniz YouTube kanalını desteklemek için “Katıl” seçeneğini seçmeniz yeterlidir. “Ücretsiz katılma” seçeneğini görmeniz gerekir. Seçenek henüz mevcut değilse, bu teklif için uygun olmadığınız anlamına gelir.

Bu ücretsiz kanal üyeliği ile desteklenen içerik oluşturucular, kullanıcılar normal aylık 5 ABD doları aboneliğini öderse, alacağı tutarı alacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar