Hakkımızda

20.03.2020 tarihinde ” Teknolojinin Kök Dizin’i” olma hedefiyle açılmış olan www.kokdizin.com yoluna emin adımlarla devam ediyor.Dünyanın gündeminde olan teknoloji haberlerini samimi , yalın bir şekilde sunmak asıl amacımızdır. Ülkemizin dünyada sesinin daha gür duyulabilmesi için teknolojik açıdan her gün ileriye adım atmamız gerekiyor. Bu da gelişen teknolojiye ayak uydurarak mümkün olabilir. Dünya’da yapılan veya yapılması planlanan tüm teknolojileri siz değerli okuyucularımızla elimizden geldiği kadar yalınlaştırarak paylaşmaya çalışacağız.

Kök Dizin sitesinin ileriye dönük tüm planları yapılmış ve altyapısı ileriye yönelik güçlendirilmiştir. Ayrıca sitemize kayıt olduğunuz da size özel bir profil oluşturulur.Bu profil size sosyal medya kullanıyormuş da sanki profilinizi yönetmek için panele girmişsiniz gibi izlenim oluşturur. Bu oluşturulan profilinizi kendinize has dizayn edebilirsiniz.”Neler oluyor?” kısmında gündem ile ilgili yazmak istediğiniz sözleri diğer tüm kullanıcılara iletebilirsiniz.

Ek olarak sizlerde diğer kullanıcılarımızı bilgilendirmek adına bizlere yazılar göndererek üyeliğinizin rankını yükseltebilirsiniz.Sitemizdeki diğer kullanıcıları takip ederek onların paylaştığı yazıları da görebilirsiniz.Bu sayede Kök Dizin‘i sosyal medyanın bilgi dolu hali gibi düşünebiliriz.Bildiğiniz üzere sosyal medya da güvenilir bilgiye ulaşmak oldukça zor hale geldi.Sitemizde tamamen doğruluğu onaylanmış bilgilere ulaşacağınıza söz veriyoruz. Ailemize yani www.kokdizin.com’a hoşgeldiniz 🙂