Salı, Nisan 20, 2021
Ana Sayfa İnternet Facebook çiftlerin birbirleriyle konuşabileceği bir uygulama başlattı

Facebook çiftlerin birbirleriyle konuşabileceği bir uygulama başlattı

Bir fotoğraf günlüğü tutun ve birbirinizin ruh hallerini kontrol edin

İlk olarak, Facebook bir tanışma özelliği başlattı ve şimdi, şirket içindeki küçük grup çiftler için tasarlanmış bir uygulama başlattı.

Yalnızca iOS uygulamasından, ruh hallerini paylaşabilir, müzik alışverişi yapabilir ve dijital bir karalama defteri oluşturabilirler. Her iki kişinin bağlantı kurması için “özel alan” olarak listelenir.

İlk kez The Information tarafından tespit edilen uygulama, müzik paylaşımı için Spotify’a bağlanır ve bir çift birbirlerine fotoğraf, not, kart ve sesli not gönderebilir. Özel çıkartmalar ve reaksiyonlar da kullanabilirler. Kullanmak ücretsizdir ve görünüşe göre bir Facebook hesabı gerektirmez, ancak kullanıcılar Facebook’un veri kurallarına tabidir, yani insanların sağladığı veriler reklam hedefleme için kullanılabilir.

Genellikle, bu uygulama insanların doğrudan birbirleriyle sohbet edebileceği diğer sosyal ağlardan çok farklı görünmemektedir. Örneğin, herhangi bir mesajlaşma uygulamasında fotoğraflarla birbirinize notlar veya sesli notlar gönderebilirsiniz, ancak yalnızca günlük ilişki bakımına ayrılmış bir alana sahip olmak yardımcı olabilir. 

Yani messengerdan veya whatsapp üzerinden konuşmanızdan bir farkı olmayacak gibi.. Umarım yanılıyorumdur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar