Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa İnternet Google, kısa bir aradan sonra düzenli Chrome güncellemelerine devam edecek

Google, kısa bir aradan sonra düzenli Chrome güncellemelerine devam edecek

Chrome 81 Nisan ayının başında gelecek

Google, korona virüs salgını nedeniyle tarayıcının yaklaşan sürümlerini kısa bir süre sonra durdurduktan sonra Chrome’da çalışmaya devam etmeye hazır olduğunu söyledi. Google’a göre , tarayıcı, geliştirici ve beta sürümlerinin günlük sürümleri “bu hafta devam edecek. Chrome kullanıcılarına geniş çapta sunulan bir sonraki kararlı kanal güncellemesi, Chrome 81’in yayınlanmasının ardından Nisan ayının ortalarına doğru gelecek.

Google, Chrome 82 sürümünü iptal etti, ancak ilgili tüm çalışma ve özellikler Mayıs ayı civarlarında kabaca “önceden planlanandan üç hafta önce yayınlanacak” Chrome 83’e eklenecek. Google ,milyonlarca kişinin bu ayın başlarında evden çalışmaya başlamasıyla Chrome OS ve Chrome tarayıcısının kararlılığına öncelik vermek için Chrome üzerinde çalışmayı durdurdu .Google artık bu salgın döneminde “Chrome ve Chrome OS’nin kararlı, güvenilir bir şekilde çalıştığını yakından izlemeye devam edeceğini” söylüyor.

Yazılım devi ayrıca Mayıs ayında başlayan isteğe bağlı Windows 10 toplu güncelleştirmelerini duraklatıyor, ancak Windows için önemli güvenlik güncelleştirmeleri hala kullanılabilir olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar