Pazar, Ocak 17, 2021
Ana Sayfa Mobil Huawei Huawei'den Google'a rakip Qwant!

Huawei’den Google’a rakip Qwant!

Huawei, ABD tarafından kendisine yönelik uluslararası ticaret kısıtlamaları nedeniyle Google hizmetlerini akıllı cihazlarında kullanamıyor. Buna yeni çıkan p40 modeli de dahil. Firma, cihazlarının kullanımını daha kolay ve ilgi çekici hale getirmek için yeni uygulamalar geliştiriyor. Şirket, akıllı cihazlarında kullanılmak üzere yeni arama motoru Qwant’ı duyurdu.

Huawei P40 modeli Qwant arama motoruna sahip oluyor

AB’de p40 modeli Qwant yüklenmiş olarak gelecek. Diğer Huawei akıllı cihazlarına sahip kullanıcılar AppGallery’den uygulamayı indirip, hizmetlerinden yararlanabilir.

Huawei Qwant
Huawei Qwant

Fransa, İtalya ve Almanya’daki kullanıcılar Huawei P40 serisinde bu programa sahip olabilecekler. Firma yeni arama motoru ile ilgili bir açıklama yaptı: “Bu yeni arama motoru, daha verimli aramalar vererek Avrupalı ​​kullanıcılar amacıyla en iyi mobil arama tecrübesini yaratıyor. Aynı zamanda, Qwant’ın kullanıcıların arama gizliliğini ve güvenliğini muhakkak koruma vaadini de sürdürüyor.”

Qwant arama motoru ne çerez saklıyor ne de sizin verilerinizi okuyor!

Qwant web sayfalarında çerez gizlemiyor ve Avrupa’nın Genel Veri Koruma Yönetmeliği kurallarına da uyum sağlıyor. Qwant sizin kişisel verilerinizi izlemez ve üzerinden herhangi bir işlem ya da analiz yapmaz. Telif hakları konusuna bir hayli önem veren Qwant, özgün ve orijinal yazıları en üst konumda göstermeyi amaçlıyor.

Qwant arama motorunu kullanıcılar, Android ve IOS cihazlarda kullanabilir. Uygulamayı indirmek için, Google Play Store ya da Apple App Store kullanabilirsiniz.

Huawei Qwant
Huawei Qwant

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar